1. Home
 2. قوانین و مقررات کلبه سلامتی

قوانین و مقررات کلبه سلامتی

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت نام در وب‌سایت کلبه سلامتی و استفاده از خدمات آن، قوانین و مقررات کلبه سلامتی را مطالعه نمایید. همچنین لازم به یادآوری است که کلبه سلامتی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی تبعیت می‌کند و کاربران نیز موظف به رعایت این قوانین هستند:

قوانین ایجاد حساب کاربری

 1. تمامی کاربرانی که در کلبه سلامتی عضو می‌شوند و حساب کاربری ایجاد می‌کنند، باید بدانند تمامی اطلاعات آنها در کلبه سلامتی به طور کاملا محرمانه محفوظ است. همچنین پس از عضویت اجازه ارسال پیامک‌هایی به منظور اطلاع رسانی خدمات و کمپین‌های ویژه، اطلاع از ثبت و لغو نوبت، یادآوری زمان نوبت ثبت شده، کد ورود به سایت و ارسال رمز فراموشی به کلبه سلامتی داده می‌شود.
 • بنابراین اگر امکان دریافت پیامک‌های تبلیغاتی روی خط تلفن همراه شما بسته شده باشد، امکان ارسال پیامک‌های مربوط به ثبت نام، دریافت نوبت و لغو آن، برای شما وجود نخواهد شد. برای فعال‌سازی آن، می‌توانید با پشتیبانی کلبه سلامتی تماس بگیرید.
 1. در صورت مشاهده تناقض در اطلاعات کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی او، کلبه سلامتی اجازه حذف حساب کاربری را دارد.
 2. کاربران مسئول حفاظت ازاطلاعات کاربری خود هستند و هرگونه خسارت یا آسیبی که در نتیجه عدم حفاظت صحیح توسط کاربر ایجاد می‌شود، متوجه کلبه سلامتی نیست و مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

قوانین دریافت و لغو نوبت و پرداخت هزینه‌ ها

هر کاربری می‌تواند بسته به نیاز خود، برای استفاده از یکی از خدمات کلبه سلامتی اقدام به دریافت نوبت نماید و اگر به هر دلیلی، شرایط استفاده از آن میسر نشد، می‌تواند آن را لغو کند:

لغو نوبت حضوری

کاربر می‌تواند قبل از ۲۴ ساعت مانده به نوبت ملاقات، نوبت خود را لغو کند و مبلغی که برای استفاده از خدمت درمانی پرداخت کرده بود، به حساب کاربری او اضافه خواهد شد. این اعتبار برای نوبت گیری از کلیه پزشکان و مشاوران و برای هر یک از اعضا خانواده و یا آشنایان کاربر می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

لغو مشاوره تلفنی

کاربر می‌تواند تا پیش از از ۱ ساعت مانده به مشاوره تلفنی، نوبت خود را لغو کند و در این صورت، کل مبلغ پرداخت شده توسط کاربر بصورت اعتبار برای استفاده‌های بعدی در حساب کاربری اضافه خواهد شد. این اعتبار برای نوبت گیری از کلیه پزشکان و مشاوران و برای هر یک از اعضا خانواده و یا آشنایان کاربر قابل استفاده است.

 

قوانین و مقررات مشاوره متنی و تلفنی

کلبه سلامتی، فضای لازم  برای مشاوره متنی و تلفنی را برای ارتباط بیماران با پزشکان و مشاوران فراهم کرده است و مسئولیت استفاده صحیح از این شرایط به عهده کاربران است و نباید آن را جایگزینی برای مراجعه حضوری تلقی کرد.

پزشکان و مشاورانی که در کلبه سلامتی حساب کاربری دارند و مشاوره متنی یا تلفنی آنها فعال است، از فیلترهای مختلفی رد شده‌اند: به طور حتم دارای کد نظام پزشکی هستند و مجوز طبابت دارند. حسن انجام کار آنها تائید شده است و سابقه آنها مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، مسئولیت تجویز پزشکی و درمانی با شخص پزشک است و کاربر با دریافت نوبت مشاوره تلفنی و یا پرسش سوال در مشاوره متنی و تایید قوانین سایت، شرایط و مسئولیت آن را می‌پذیرد.

قوانین استفاده از مشاوره متنی

 1. در ابتدای روند مشاوره متنی اطلاعاتی از قبیل قد، وزن، بیماری‌های خاص احتمالی و یا مصرف دارو از بیمار پرسیده می‌شود. ارائه صحیح این اطلاعات در تشخیص و تجویز پزشک مهم است و مسئولیت درستی آن به عهده کاربر است.
 2. در هنگام استفاده از مشاوره متنی ممکن است ارائه سوال و جواب‌ بین پزشک و بیمار چندین مرتبه ادامه پیدا کند و در نهایت اتمام یک جلسه مشاوره متنی با تشخیص پزشک انجام می‌شود.
 3. در مشاوره متنی، کاربر باید فقط درباره یک موضوع، سوالات خود را از پزشک و مشاور بپرسد.
 4. کاربرانی که درخواست جلسه مشاوره متنی کرده‌اند، باید مرتب به جلسه متنی خود در وبسایت کلبه سلامتی مراجعه کنند و به سوالات ارائه شده از سمت پزشک پاسخ دهند. مسئولیت عدم پاسخگویی مناسب و به موقع به سوالات پزشک به عهده کاربر است.
 5. برخی مواقع ممکن است به تشخیص و صلاحدید پزشک و مشاور کاربر، برخی از سوالات پرسیده شده در حین جلسه مشاوره متنی، در صفحه کاربری پزشک و یا مشاور نمایش داده شود. اما در این صورت، فقط نام نمایش داده شده و اطلاعاتی مانند نام خانوادگی، نمایش داده نمی‌شود تا اطلاعات شخص کاملا محفوظ بماند.

 

قوانین استفاده از مشاوره تلفنی

 1. کاربرانی که نوبت مشاوره تلفنی گرفته‌اند، باید راس ساعت تعیین شده آماده و در دسترس باشند تا با آنها تماس گرفته شود.
 2. هزینه هر جلسه مشاوره متنی و یا مشاوره تلفنی در صفحه کاربری هر پزشک و مشاوری مشخص است و بیمار با نوبت‌گیری از آن پزشک برای مشاوره تلفنی و یا ایجاد یک جلسه مشاوره متنی آن هزینه را پذیرفته و پرداخت می‌نماید.
 3. اطلاعات کاربری که درخواست مشاوره تلفنی کرده است و مکالمه بین او و پزشک و مشاور، در کلبه سلامتی ضبط و کاملا محرمانه نگهداری می‌شود.