پیشرفته
جستجو
  1. خانه
  2. مشاوره روانشناسی

مشاوره تلفنی روانشناسی رایگان شبانه روزی

همین حالا تماس بگیرید و با اولین مشاور آنلاین ما رایگان صحبت کنید

شما میتوانید با تعیین وقت، با پزشک مورد نظر خود، ویزیت حضوری داشته باشید

شما می توانید با روانشناس مورد نظر خود ویزیت حضوری باشید.

مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی

روانشناسان آماده پاسخگویی به شما

چرا کلبه سلامتی؟

doctor 6
مشاوران متخصص و متعهد

مشاوره با بهترین پزشکان ایران، بدون معطلی و اتلاف وقت

customer service
دسترسی در هر زمان و مکان

در هر زمان از شبانه روز، آنلاین با پزشکان گفتگو کنید

security
حفظ حریم شخصی

اطلاعات شما کاملا محفوظ بوده و فقط در دسترس شماست

در یک مشاوره روانشناسی آنلاین چه می گذرد؟!

خدمات مختلف درمانی توسط روانشناس و متخصصین به افراد عرضه می‌شود که لازم است بدانید، بهره ‌وری از جلسه مشاوره روانشناسی آنلاین بر عملکرد افراد در سنین مختلف و همچنین روابط آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت. ممکن است این سوال به وجود بیاید که چگونه مشاوره روانشناسی باعث ایجاد این تغییر می‌شود؟

پاسخ به این سوال ساده است؛ چرا که در مراجعه به یک مرکز مشاوره آنلاین شبانه روزی، فرد متخصص با مهارت و تجربه‌ای که دارد بیمار را به مقابله با فشارها و نگرانی‌های شغلی، عاطفی، اجتماعی و… وا می‌دارد. شرایط نگران کننده و فشارهای زندگی حداقل یکبار برای تمامی افراد اتفاق افتاده‌اند و گاهی فرد برای رهایی از این مشکلات نیاز دارد تا با یک متخصص مشورت کند.

خوشبختانه، با خدمات مشاوره رایگان آنلاین کلبه سلامتی این فرصت برای تمامی افراد فراهم شده تا با دغدغه‌های خود روبرو شده و دست و پنجه نرم کنند و در نهایت با کمک متخصص و مشاوره روانشناسی قادر به بهبود شرایط، کاهش احساس پریشانی و مواجه شدن با شرایط دشوار باشند.

چه افرادی به مشاوره روانشناسی نیازدارند؟

تحقیقات در این حوزه نشان داده است که برخی از افراد بیشتر از دیگران به مشاوره روانشناسی نیاز دارند. در ادامه به دسته‌بندی و توضیح آنها پرداخته شده است.

  1. تغییرات شغلی، از دست دادن یکی از اعضای خانواده یا طلاق

لازم است بدانید، جلسه مشاوره آنلاین روانشناسی تنها مختص افرادی که به بیماری‌های روانی مبتلا هستند، نیست! بلکه، تمامی افراد می‌توانند از مشاوره روانشناسی رایگان کلبه سلامتی بهره‌مند شوند.

بسیاری از افراد نمی‌توانند به راحتی با تغییراتی که در زندگی آنها به وجود آمده‌اند، کنار بیایند. بنابراین، در یک مشاوره، دکتر روانشناس آنلاین یا مشاوره خانواده تلفنی این وظیفه را دارد تا با استفاده از مهارت و راه‌حل‌های درمانی که می‌شناسد، به فرد کمک کند. برخی از این تغییرات ممکن است از دست دادن یکی از اعضای خانواده و یا طلاق باشد.

طبیعتا، کنار آمدن با مسئله طلاق مخصوصا بعد از چندین سال زندگی مشترک می‌تواند برای بسیاری از افراد امری دشوار باشد. تغییرات شغلی نیز برای برخی از افراد همیشه خوشایند نیست. به گونه‌ای که کنار آمدن با این امر می‌تواند زندگی روزمره این دسته از افراد را مختل کند.

  1. استعمال دخانیات

افرادی که به صورت مداوم در حال استفاده از مواد مخدر و سایر دخانیات هستند، متوجه ضرر و زیانی که به خود و خانواده خود وارد می‌کنند، نیستند. کمک به این دسته از افراد وظیفه دوستان و آشنایان آنها است و مراجعه به مشاوره روانشناسی را می‌توان اولین اقدام برای کمک‌رسانی به این افراد دانست.

  1. رفتارهای غیرمتعارف

امروزه شاهد رفتار افراد بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی هستیم که رفتارها و برخوردهای نامتعارفی را به اشتراک می‌گذارند. مطالعات نشان داده است که شبکه‌های اجتماعی منجر به افزایش اختلالات شخصیتی و استرس‌های غیرضروری می‌شود.

اگر افرادی را می‌شناسید که به عنوان مثال رفتارهایی از قبلی گریه کردن خود را در این فضاها به اشتراک می‌گذارند، نیاز مراجعه به یک مرکز مشاوره روانشناسی دارند.

  1. انزوا طلبی

درست است که لازم نیست افراد تمام اوقات فراغت خود را در اجتماع، جمع‌های دوستانه و یا بیرون از خانه بگذراند. اما باید بدانید، تلاش برای دورماندن از دیگران و محیط‌های شلوغ نشانه‌ای هشدار دهنده است. به این حالت انزواطلبی گفته می‌شود و کمک گرفتن از مشاور می‌تواند بسیار موثر باشد.

اهمیت مراجعه به مشاوره روانشناسی برای کودکان

به عنوان والدین لازم است بدانید، اگر کودکان به خوبی آموزش ببینند که صحبت کردن و کمک گرفتن از مشاوره روانشناسی چیز بدی نیست و فرد حتما دچار مشکلات روانی نیست، در آینده انسان‌های بهتر و سالمتری را به جامعه تحویل داده‌ایم. همچنین، والدین سالمتری را برای کودکان آینده ترتیب کرده‌ایم.

در صورتی که کودکان با مشکلاتی از قبلی عدم کنترل اضطراب، عدم کنترل نگرش منفی، ترس، عدم کنترل واکنش‌ها و هیجان‌های ناگهانی، جدایی از دیگران، کج خلقیریال زعدم کنترل عصبانیت و … دست و پنجه نرم می‌کنند، مشاوره روانشناسی یکی از بهترین و موثرترین اقداماتی است که والدین برای کودکان خود می‌توانند انجام دهند.

  • نباید فراموش کرد که مشاوره روانشناسی بدین معنا نیست که فرد مبتلا به یک بیماری روانی است و تمامی افراد برای بهتر زندگی کردن گاهی به نظر یک فرد متخصص نیاز دارند.

مزایا استفاده از مشاوره آنلاین با روانشناس

  • جلوگیری از شیوع بیماری کرونا

همانطور که می‌دانید، در حال حاضر کل دنیا در حال مقابله با ویروس همه‌گیر کرونا است و متاسفانه تا به امروز هیچگونه درمان قطعی بجز حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای این بیماری کشف نشده است. مشاوره آنلاین شبانه روزی کلبه سلامتی این فرصت را در اختیار همگان قرار داده است تا افراد بدون نیاز به خارج شدن از منزل و روبروی شدن با افراد مختلف، از مزایا مشاوره روانشناسی بهره ببرند. زیرا بسیاری از افراد مبتلا به ویروس کرونا به علت حضور طولانی مدت در مراکز درمانی در معرض ابتلا به این ویروس قرار گرفته‌اند.

  • صرفه‌جویی در هزینه و وقت

امروزه اکثر افراد به علت شاغل بودن و سایر دل‌مشغولی‌های موجود در طول روز، با کمبود زمان مواجه هستند و همچنین قادر به مراجعه به کلینیک‌های درمانی و منتظر ماندن در صف‌های طولانی نیستند. علاوه بر این، مراجعه حضوری به مراکز مشاوره روانشناسی هزینه بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. بدین ترتیب، با مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان کلبه سلامتی تمامی افراد می‌توانند بدون صرف هزینه و همچنین ترک منزل، محل کار و یا مکان مورد نظر از خدمات درمانی مشاوره استفاده نمایند.

سوالات متداول

۱. چگونه مشاوره روانشناسی مفید و موثری داشته باشیم؟

به منظور رسیدن به بهترین نتیجه، توصیه می‌شود که در جلسات مشاوره روانشناسی کاملا با پزشک خود صادق بوده و تمامی موارد مربوطه را توضیح دهید تا پزشک بتواند بهتر شما را راهنمایی کرده و به مشکلات جدی پی ببرد.

۲. آیا با مشاوره روانشناسی آنلاین امکان دارد برخی از بیماری‌ها درمان شوند؟

به منظور پی بردن به این امر لازم است حداقل یکبار با مشاوره مورد نظر خود صحبت کنید. اگر در زمان صحبت کردن با وی احساس راحتی کردید، توانسید به وی اعتماد کنید، واقعا به شما گوش می‌داد، توانایی مدیریت جلسه را داشت، پس شما مشاوره مناسب خود را پیدا کرده‌اید.

۳. هزینه مشاوره روانشناسی به چه صورت است؟

هزینه مشاوره روانشناسی رایگان است.

۴. در مشاوره روانشناسی دارو تجویز می‌شود؟

شما ممکن است از طریق آنلاین و یا به صورت حضوری با مشاوره روانشناس خود ارتباط برقرار کنید که نحوه تجویز دارو یا تمرین‌های کاربردی به دو صورت متفاوت صورت می‌گیرد. اما به طور کلی، تجویز دارو به شرایط بیمار و نحوه کار مشاوره بستگی دارد.

۵. آیا مراجعه به مشاوره روانشناسی موثر است؟

بسیاری از افراد بر این باورند که مراجعه به روانشناس فقط برای بیماران روانی است یا به طور کلی، موثر نیست. این بی‌اعتمادی به روانشناسان باعث می‌شود که نتیجه ناکارآمد بوده و به شما در بررسی و حل مشکلتان کمکی نشود. اما تحقیقات نشان داده است که مشاوره روانشناسی یکی از موثرترین و بهترین روش‌ها برای برطرف کردن مشکلاتی است که شما را آزار داده و حق داشتن یک زندگی آرام را از شما گرفته است.