1. Home
  2. مشاور روانشناسی

خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان

گفتگوی سریع و راحت با روانشناسان برتر

خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان

گفتگوی سریع و راحت و روانشناسان برتر

مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی

آشنایی با کلبه سلامتی

ورود شما را به صفحه رسمی کلبه سلامتی خوش‌ آمد می‌گوییم؛ ما در کلبه سلامتی تلاش کرده‌ایم با واسطه اینترنت، مجموعه ارزشمندی از کادر درمانی را در حوزه‌های مختلف سلامت جسم و روان گردآوری کنیم تا با فرام کردن مشاوره آنلاین رایگان، دو دغدغه اصلی کاربرانمان را مرتفع کنیم: محدودیت زمانی در رسیدگی به سلامت جسم و روان و محدودیت دسترسی به مجموعه وسیعی از کادر درمانی مجرب و متعهد.

روانشناسان آماده پاسخگویی به شما

چرا کلبه سلامتی؟

مشاوران متخصص و متعهد

مشاوره با بهترین پزشکان ایران، بدون معطلی و اتلاف وقت

دسترسی در هر زمان و مکان

در هر زمان از شبانه روز، آنلاین با پزشکان گفتگو کنید

حفظ حریم شخصی

اطلاعات شما کاملا محفوظ بوده و فقط در دسترس شماست

در یک مشاوره روانشناسی آنلاین چه می گذرد؟!

خدمات مختلف درمانی توسط روانشناس و متخصصین به افراد عرضه می‌شود که لازم است بدانید، بهره ‌وری از جلسه مشاوره روانشناسی آنلاین بر عملکرد افراد در سنین مختلف و همچنین روابط آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت. ممکن است این سوال به وجود بیاید که چگونه مشاوره روانشناسی باعث ایجاد این تغییر می‌شود؟

پاسخ به این سوال ساده است؛ چرا که در مراجعه به یک مرکز مشاوره آنلاین شبانه روزی، فرد متخصص با مهارت و تجربه‌ای که دارد بیمار را به مقابله با فشارها و نگرانی‌های شغلی، عاطفی، اجتماعی و… وا می‌دارد. شرایط نگران کننده و فشارهای زندگی حداقل یکبار برای تمامی افراد اتفاق افتاده‌اند و گاهی فرد برای رهایی از این مشکلات نیاز دارد تا با یک متخصص مشورت کند.

خوشبختانه، با خدمات مشاوره رایگان آنلاین کلبه سلامتی این فرصت برای تمامی افراد فراهم شده تا با دغدغه‌های خود روبرو شده و دست و پنجه نرم کنند و در نهایت با کمک متخصص و مشاوره روانشناسی قادر به بهبود شرایط، کاهش احساس پریشانی و مواجه شدن با شرایط دشوار باشند.

  •  

مزایا استفاده از مشاوره آنلاین با روانشناس

  • جلوگیری از شیوع بیماری کرونا

همانطور که می‌دانید، در حال حاضر کل دنیا در حال مقابله با ویروس همه‌گیر کرونا است و متاسفانه تا به امروز هیچگونه درمان قطعی بجز حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای این بیماری کشف نشده است. مشاوره آنلاین شبانه روزی کلبه سلامتی این فرصت را در اختیار همگان قرار داده است تا افراد بدون نیاز به خارج شدن از منزل و روبروی شدن با افراد مختلف، از مزایا مشاوره روانشناسی بهره ببرند. زیرا بسیاری از افراد مبتلا به ویروس کرونا به علت حضور طولانی مدت در مراکز درمانی در معرض ابتلا به این ویروس قرار گرفته‌اند.

  • صرفه‌جویی در هزینه و وقت

امروزه اکثر افراد به علت شاغل بودن و سایر دل‌مشغولی‌های موجود در طول روز، با کمبود زمان مواجه هستند و همچنین قادر به مراجعه به کلینیک‌های درمانی و منتظر ماندن در صف‌های طولانی نیستند. علاوه بر این، مراجعه حضوری به مراکز مشاوره روانشناسی هزینه بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. بدین ترتیب، با مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان کلبه سلامتی تمامی افراد می‌توانند بدون صرف هزینه و همچنین ترک منزل، محل کار و یا مکان مورد نظر از خدمات درمانی مشاوره استفاده نمایند.

جدیدترین سوالات پاسخ داده شده

به منظور رسیدن به بهترین نتیجه، توصیه می‌شود که در جلسات مشاوره روانشناسی کاملا با پزشک خود صادق بوده و تمامی موارد مربوطه را توضیح دهید تا پزشک بتواند بهتر شما را راهنمایی کرده و به مشکلات جدی پی ببرد.

به منظور پی بردن به این امر لازم است حداقل یکبار با مشاوره مورد نظر خود صحبت کنید. اگر در زمان صحبت کردن با وی احساس راحتی کردید، توانسید به وی اعتماد کنید، واقعا به شما گوش می‌داد، توانایی مدیریت جلسه را داشت، پس شما مشاوره مناسب خود را پیدا کرده‌اید.

هزینه مشاوره روانشناسی رایگان است.

شما ممکن است از طریق آنلاین و یا به صورت حضوری با مشاوره روانشناس خود ارتباط برقرار کنید که نحوه تجویز دارو یا تمرین‌های کاربردی به دو صورت متفاوت صورت می‌گیرد. اما به طور کلی، تجویز دارو به شرایط بیمار و نحوه کار مشاوره بستگی دارد.

بسیاری از افراد بر این باورند که مراجعه به روانشناس فقط برای بیماران روانی است یا به طور کلی، موثر نیست. این بی‌اعتمادی به روانشناسان باعث می‌شود که نتیجه ناکارآمد بوده و به شما در بررسی و حل مشکلتان کمکی نشود. اما تحقیقات نشان داده است که مشاوره روانشناسی یکی از موثرترین و بهترین روش‌ها برای برطرف کردن مشکلاتی است که شما را آزار داده و حق داشتن یک زندگی آرام را از شما گرفته است.