1. خانه
  2. مشاوره پزشکی
  3. مشاوره مغز و اعصاب

مشاوره مغز و اعصاب

نتیجه ای یافت نشد.

مشاوره تلفنی رایگان مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب با انجام معاینات اولیه، با توجه به عضو آسیب‌دیده انجام تصویربرداری‌های لازم مانند سی‌تی‌اسکن، ام‌آر‌آی، سونوگرافی و آزمایش‌های مرتبط را تجویز خواهد کرد. در بعضی مواقع برای تشخیص بیماری‌های مننژیت، میلیت، آنسفالیت، لوسمی، زوال عقل، بیماری‌های خودایمنی، خونریزی مغزی نیاز به نمونه‌برداری از مایعات نخاعی وجود دارد.

روش‌های دیگر مانند توموگرافی کامپیوتری یا اسکن CT، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی یا اسکن  MRI، توموگرافی انتشار پوزیترون یا اسکن PET از دیگر متدهای کمکی در تشخیص دلیل بیماری است.

آشنایی باگروه مشاوره مغز و اعصاب

به دلیل پیچیدگی سیستم عصبی ممکن است پزشک مغز و اعصاب بر روی یکی از بخش‌های زیر تخصص داشته باشد:

  • مراقبت‌های عصبی
  • مغز و اعصاب
  • اختلالات خودمختاری
  • صرع
  • عصب‌شناسی کودک
  • درمان سردرد
  • عصب‌شناسی سالمندان
  • مراقبت‌های سکته مغزی و…

مشاوره تلفنی رایگان مغز و اعصاب!

بیماران مغز و اعصاب به دلیل ضعف حرکتی و بدنی غالبا توانایی حرکت ندارند شرایط موجود و اپیدمی بیماری کرونا نیز مزید بر علت شده تا به دنبال یافتن راهی باشیم که امکان ویزیت بیمار بدون نیاز به خروج از منزل مهیا شود از این‌رو روش مشاوره پزشکی تلفنی رایگان و دکتر آنلاین مغز و اعصاب رایگان را برای کمک به این بیماران معرفی راه اندازی شد.

در این روش شماره مشاوره مغز و اعصاب در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا با استفاده از تلفن ثابت که در دسترس عموم مردم است پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و در دوره‌های مشخص شده از مشاوره مغز و اعصاب تلفنی استفاده کنند. همچنین با توجه به فراوانی گوشی‌های هوشمند و برقراری ارتباط در شبکه اینترنت، امکانی فراهم شده تا مشاوره پزشکی مغز و اعصاب را به صورت آنلاین دریافت کنید.

لازم به ذکر است در هر دو روش مشاوره پزشکی رایگان بوده و نیاز به پرداخت هزینه ویزیت برای دکتر آنلاین مغز و اعصاب رایگان و مشاوره تلفنی رایگان مغز و اعصاب وجود ندارد.

در جلسه اول مشاوره تلفنی رایگان با دکتر مغز و اعصاب، باید با توجه به نوع بیماری پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده تا دکتر آنلاین رایگان مغز و اعصاب پس از بررسی شرایط بالینی بیمار، روش‌های درمانی مناسب را آغاز کند. مشاوره تلفنی رایگان برای تمام گروه‌های سنی و انواع بیماری‌های سیتم عصبی انجام شده و مختص به شرایط خاصی نیست.

آیا برای مشاوره با متخصص مغز و اعصاب به معرفی‌نامه پزشک عمومی نیاز است؟

خیر؛ اما به دلیل تخصصی بدون این بخش بهتر است معاینات اولیه و آزمایش‌ها و عکس‌برداری مورد نیاز انجام شده باشد.

آیا برای پزشک آنلاین مغز و اعصاب رایگان به دفترچه بیمه نیاز است؟

خیر؛ برای ویزیت دکتر مغز و اعصاب انلاین رایگان، به دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی نیازی نیست.

آیا مشاوره رایگان آنلاین توسط پزشک متخصص انجام می‌شود؟

بله؛ مشاوره تلفنی رایگان مغز و اعصاب از میان متخصصین زبده و ماهر کشور انتخاب شده تا به بررسی و رفع مشکلات بیماران بپردازد.

در چه صورت به پزشک مغز اعصاب مراجعه شود؟

بیمار با ظهور مشکلاتی همچون علائم پایه عدم هماهنگی، ضعف عضلانی، تغییر در احساسات، سرگیجه یا تشنج، صرع، سکته، عفونت‌های سیستم عصبی، مننژیت یا آبسه مغز، آلزایمر، اختلالات خود ایمنی، میگرن و…. به متخصص نورولوژیست ارجاع داده می‌شوند تا سلامت سیستم عصبی مورد بررسی قرار گیرد.

آیا اختلالات در حواس پنجگانه به تخصص پزشک مغز و اعصاب مرتبط است؟

دریافت تمام پیام‌ها از اعضای بدن به‌وسیله سیستم عصبی حرکتی که از نخاع فرمان میگیرند انجام ‌می‌شود، پس از آن پیام‌ها در سیستم عصبی مرکزی یعنی مغز تجزیه و تحلیل می‌شود بنابراین ایجاد اخلال در عملکرد هرکدام از حواس پنجگانه نشانه بروز مشکل در اعصاب آن قسمت است و به تخصص پزشک مغز و اعصاب نیاز است.