1. خانه
  2. مشاوره پزشکی
  3. مشاوره کرونا

مشاوره کرونا

0 متیاز انتظار کم تر از 12 ساعت

تأثیری که همه گیری شیوع کروناویروس جدید، سندرم حاد تنفسی حاد 2 (SARS-Cov-2) بر جامعه داشته است را نمی‌توان انکار کرد. همه ما روزانه با پیام‌ها و اطلاعات مربوط به بیماری کووید-19 بمباران و احاطه می‌شویم. از آنجا که این ویروس توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است، افراد ممکن است در ایجاد ارتباط بین اطلاعات غلط و اطلاعات دقیق در مورد بیماری دچار مشکل و تردید خاطر شوند. هدف از ارائه این مطلب ارائه نکات صحیح و مثبت در این راستا است که افراد بتوانند تاثیرات مشاوره کرونا و دستیابی به اطلاعات صحیح را متوجه شوند و همچنین، چگونه به مشاوره کرونا رایگان و متخصصین خود در مورد آسیب‌های جسمی و روحی وارد شده ناشی از کرونا اطلاع دهید.

درمان و مشاوره کرونا می‌تواند به صورت آنلاین نیز صورت گیرد. درمان آنلاین را ممکن است با عنوان‌های دیگر از جمله تراپی، مشاوره کرونا تلفنی و مشاوره کرونا آنلاین شنیده باشید. ارائه خدمات آنلاین حرفه‌ای از روانشناسان، روانپزشکان، متخصصان سلامت روان، مشاوران و مددکاران اجتماعی از طریق ویدئو کنفرانس و یا استفاده از ابزارهای ارتباطی دیگر که به راحتی بر روی تلفن هوشمند قابل نصب است، می‌تواند انجام شود. جالب است بدانید، در سراسر ایالات متحده، برنامه‌های درمانی آنلاین و مشاوره کرونا به عنوان منبع پشتیبانی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. برای انجام مشاوره رایگان پزشکی همراه ما باشید.

مزایای استفاده از مشاوره کرونا آنلاین

در پاسخ به این همه گیری، CDC به روانپزشکان، روانشناسان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشت روانی مجاز توصیه کرده است که برای ارائه خدمات از راه دور اقدام کنند. این مورد در ایران نیز صدق می‌کند. بدین معنا که از طریق تماس با ما می‌توانید از مشاوره کرونا تلفنی بهره مند شوید و به منظور هرچه سریعتر بهبود حال خود با مشاوران ومتخصصان ما صحبت و مشورت کنید. علاوه بر این، در برخی از موارد، قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) و شرکت‌های بیمه دسترسی بیماران به درمان آنلاین و مشاوره کرونا را افزایش داده و به بیماران جدید و فعلی اجازه می‌دهد تا با ارائه دهندگان خدمات درمانی در بسترهای آنلاین ملاقات کنند.

بسیاری از ما به طور قابل ملاحظه‌ای فشار روانی یا عاطفی ناشی از عدم قطعیت همه گیری COVID-19 را تجربه می‌کنیم، بنابراین دستیابی به حمایت از سلامت روان یک انتخاب هوشمندانه است. این که آیا به دنبال منتقل کردن جلسات درمانی خود به یک پلت فرم آنلاین یا شروع درمان برای اولین بار هستید، مشاوره کرونا آنلاین می‌تواند به شما در یافتن راحتی و قدرت کمک کند. همچنین مشاوره کرونا مزایا بسیار زیاد و برجسته‌ای دارد که برخی از رایج ترین آنها عبارت‌اند از:

  1. درمان آنلاین برای برقراری ارتباط راحت‌تر است.

با افزایش اضطراب، عدم اطمینان و انزوا، بسیاری از افرادی که قبلاً نیازی به خدمات بهداشت روانی و مشاوره کرونا نداشته‌اند، از نحوه برخورد با همه گیری فعلی مطمئن نیستند. در حالی که یافتن یک درمانگر جدید ممکن است ترسناک به نظر برسد، وضعیت فعلی زمان مناسبی برای استفاده از دسترسی آسان به مراقبت و سود بردن از مشاوره کرونا است. بیمارانی که قصد صحبت با مشاوره کرونا را دارند، مجبور نیستند نگران رفت و آمد از دفتر به محل کار یا جستجوی تعداد محدودی از پزشکان نزدیک محل کار، رفت و آمد به خانه خود و… باشند.

راحت بودن که می‌تواند تصمیم بیمار برای ملاقات با مشاوره کرونا را قطعی و مستحکم کند، عدم راحت بودن نیز ممکن است فرد را از استفاده از مشاوره کرونا سرد کرده و وی تنهایی و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا را انتخاب کرد. اما به طور کلی، استفاده از مشاوره کرونا آنلاین مزیت برجسته‌ای برای محک زدن این دسته از افراد است. مشاوره کرونا به بیماران و درمانگران اجازه می‌دهد تا در مورد زمان درمان و روش ارتباطی خود (ویدئو آنلاین، پیام‌های متنی، چت زنده یا تماس‌های تلفنی) که متناسب با شرایط هر دو طرف است، توافق کنند. برای دسترسی به مشاوره کرونا آنلاین از طریق خانه، همه مراجعین تنها به یک اتصال اینترنتی نیاز دارند. برای مشاوره پزشکی آنلاین همراه ما باشید.

  1. درمان آنلاین به اندازه درمان حضوری در مطب موثر است.

وضعیت کنونی می‌تواند برای افرادی که با بیماری‌های روانی از قبل روبرو هستند، از جمله اختلال دوقطبی، اختلال استرس پس از سانحه و اختلالات مصرف مواد، بسیار منزوی کننده باشد. با این حال، ممکن است یک شبکه پشتیبانی دیجیتالی قوی مزیت و موثر بودن خود را بیشتر نمایان کند. در دهه گذشته، مشاوره به آرامی به عنوان یک مدل ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی حرفه‌ای رشد کرده است. این رشد کند به معنی زمان کافی برای مطالعه اثربخشی آن بود. نتیجه نهایی این است که تحقیقات آنها را به همان اندازه (نسبت به مشاوره‌های حضوری) موثر یافته است.

درمان و مشاوره آنلاین به بیماران اجازه می‌دهد تا به مجموعه جامع تری از درمانگران دسترسی داشته باشند. در پاسخ به همه گیری، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده محدودیت‌هایی را ایجاد کرد که ملاقات آنلاین با ارائه دهندگان خدمات درمانی را به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی تحت HIPAA کاملاً دشوار می‌کرد.

با حفظ مقررات، به تدریج دسترسی به مشاوره آنلاین کمتر پیچیده و راحت تر از همیشه شده است. به گفته انجمن روانشناسان آمریکا، مقررات وضع شده، این فرصت را برای افراد ایجاد می‌کند تا به مراقبت‌های بهداشت روانی دسترسی بیشتری داشته باشند. مراجعه کنندگان مشاوره کرونا همچنین می‌توانند از انتخاب گسترده‌تری از درمانگران با افزایش دسترسی به برنامه‌های درمانی آنلاین برخوردار شوند. بیماران در مناطق روستایی نیز می‌توانند به جای رفت و آمد به نزدیک ترین ارائه دهنده که ممکن است یک ساعت یا بیشتر با آنها فاصله داشته باشد، به راحتی از خانه خود به مشاوره کرونا آنلاین دسترسی داشته باشند. یا اگر به دنبال تمرین درمانی خصوصی در یک شهر هستید یا برای حمایت از نیازهای خاص خود نیاز به مراجعه حضوری و یک برنامه درمانی تخصصی برای سلامت روان خود دارید، مشاوره انتخاب‌های بیشتری را برای شما امکان پذیر می‌کند.

  1. مشاوران آنلاین به حمایت از بیماران خود اختصاص یافته‌اند.

بیماری همه گیر کنونی میلیون‌ها نفر را مجبور کرده است از تماس نزدیک با افرادی که روزانه با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، اجتناب کنند. با پارانویا و نگرانی قابل درک و یک زمان بندی نامشخص، احساس استرس و اضطراب طبیعی است.

مشاوره کرونا تلفنی می‌تواند به عنوان منبع ارتباط و پشتیبانی در محیطی باشد که احساس انزوا و ترس را به صورت قابل ملاحظه‌ای در شما کاهش دهد. اگر از استرس  اضطراب یا افسردگی رنج می‌برید، مشاوره کرونا می‌تواند به شما در مدیریت سلامت روانی کمک کند و با حمایت مورد نیاز خود قادر به برقراری ارتباط باشید. مشاوره آنلاین همچنین می‌تواند به بیماران در حفظ روابط از راه دور کمک کند. از درمان زوجین، روان درمانی تا درمان شناختی-رفتاری (CBT)، یک درمانگر دارای مجوز می‌تواند به شما در تقویت روابط سالم کمک کند، حتی اگر از نظر جسمی از هم جدا هستید.

چگونه یک مشاوره آنلاین خوب بیابیم؟

اگر استرس، اضطراب یا فرسودگی شغلی مربوط به بیماری همه گیر فعلی را تجربه می‌کنید، از درخواست کمک دریغ نکنید. در گروه درمانی آزمایش آنلاین، ما متعهد به ارائه خدمات آنلاین سلامت روان به مشتریان جدید و فعلی خود هستیم. ما می‌دانیم که کنار آمدن با عدم قطعیت وضعیت کنونی می‌تواند چالش برانگیز باشد و سال‌ها تجربه ما به عنوان یک روش درمانی پیشرو، ما را آماده کرده است تا در این مدت به شما کمک و پشتیبانی اختصاصی را ارائه دهیم.

بیماران مشاوره کرونا فعلی ما به ما می‌گویند که استفاده از مشاوره آنلاین نسبتا آسان و کاملا مفید بوده است. آنها همچنین اشاره می‌کنند که چگونه به آنها اجازه داده می‌شود تا در هنگام مواجهه با استرس و یکنواختی بر احساس و عملکرد خود بهتر تمرکز کنند. با استفاده از سیستم‌های سازگار و پیشرفته متخصصین، ما به راحتی قادر به ارائه بهترین برنامه‌های درمانی آنلاین بخصوص مشاوره کرونا برای بیماران خود هستیم.

درمان آنلاین می‌تواند به عنوان یک سیستم پشتیبانی قوی، به ویژه در دوره‌های استرس حاد عمل کند. اگرچه استفاده از مشاوره آنلاین ممکن است در ابتدا برای برخی از افراد ناراحت کننده باشد، اما یکی از متخصصان مجرب سلامت روان در گروه درمانی ما می‌تواند به شما کمک کند کمتر احساس تنهایی کنید و یاد بگیرید که چگونه با شرایط جدید و نگران کننده همه گیری COVID-19 کنار بیایید. برای مشاوره پزشکی تماس بگیرید.