1. Home
  2. مشاور پزشکی

خدمات مشاور تلفنی رایگان پزشکی

گفتگوی سریع و راحت با پزشکان برتر

خدمات مشاور تلفنی رایگان پزشکی

گفتگوی سریع و راحت با پزشکان برتر

مشاوره پزشکی

آشنایی با کلبه سلامتی

ورود شما را به صفحه رسمی کلبه سلامتی خوش‌ آمد می‌گوییم؛ ما در کلبه سلامتی تلاش کرده‌ایم با واسطه اینترنت، مجموعه ارزشمندی از کادر درمانی را در حوزه‌های مختلف سلامت جسم و روان گردآوری کنیم تا با فرام کردن مشاوره آنلاین رایگان، دو دغدغه اصلی کاربرانمان را مرتفع کنیم: محدودیت زمانی در رسیدگی به سلامت جسم و روان و محدودیت دسترسی به مجموعه وسیعی از کادر درمانی مجرب و متعهد.

پزشکان آماده پاسخگویی به شما

چرا کلبه سلامتی؟

مشاوران متخصص و متعهد

مشاوره با بهترین پزشکان ایران، بدون معطلی و اتلاف وقت

دسترسی در هر زمان و مکان

در هر زمان از شبانه روز، آنلاین با پزشکان گفتگو کنید

حفظ حریم شخصی

اطلاعات شما کاملا محفوظ بوده و فقط در دسترس شماست

مشاوره پزشکی تلفنی رایگان شبانه روزی

یکی از مهمترین مواردی که امروزه افراد بدان نیاز دارند مشاوره پزشکی است؛ و امروزه با توجه به وجود ویروس منحوس کوید 19 دیگر افراد قادر به ترک خانه و مراجعه به مطب پزشک برای دریافت مشاوره پزشکی خود نیستند. اما خبر خوب اینکه،  مشاوره پزشکی تلفنی رایگان انجام این فرایند را تا حدودی آسان کرده است.

خوشبختانه، بخش مشاوره آنلاین شبانه روزی در سال‌های اخیر شاهد رشد گسترده‌ای بوده است و افزایش دسترسی به انواع مشاوره تلفنی پزشکی رایگان در سراسر کشور منجر به تقاضای بیشتر برای خدمات و در نتیجه ایجاد چالش‌های جدید برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی شده است. 

مزایای مشاوره پزشکی تلفنی رایگان چیست؟

مشاوره پزشکی تلفنی شبانه روزی باعث شده است تا ترافیک بسیار زیاد متقاضیان مطب‌ ها با توجه به وجود ویروس کرونا و خطر انتشار آن کاهش یافته و همچنین، نیاز آنها با سهولت و در مدت زمان کوتاه‌تری برطرف شود.

برخی از افراد به منظور ارتباط با یک متخصص به صورت دائمی، تصمیم به استخدام مشاوره پزشکی خود می‌گیرند تا از توانایی وی بهره‌مند شوند. اما لازم است، این دسته از افراد بدانند که باید با آگاهی کافی مشاوره پزشکی خود را انتخاب کنند و البته از مهارت و تجربه کافی وی مطمئن باشند.

از مزایا استفاده از مشاوره پزشکی تلفنی می‌توان به کاهش هزینه ‌های رفت و آمد، افزایش سرعت‌العمل در دسترسی به اطلاعات لازم و دسترسی به مشاوره خود در هر زمان و هر مکان اشاره کرد.

جدیدترین سوالات پاسخ داده شده

خیر، برای بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج، موارد اورژانسی و مواردی که افراد نیاز به مراقبت ویژه دارند، نمیتوان از مشاوره پزشکی آنلاین استفاده کرد.

در مشاوره پزشکی تلفنی، پزشک صرفا طبق اظهارات بیمار قادر به ارائه مشاوره و گاهی تشخیص احتمالی بیماری است. زیرا به منظور تشخیص و درمان قطعی، لازم است آزمایشات و معاینات خاصی صورت گیرد. بنابراین، در یک مشاوره تلفنی پزشکی رایگان هیچگونه تضمینی برای درمان قطعی بیماری‌ها وجود ندارد!

بدون تردید تشخیص و درمان متخصص به درستی انجام نخواهد شد؛ زیرا مشاوره پزشکی با تکیه به پاسخ‌های بیمار و سایر مستندات نظر حرفه‌ای خود را ارائه می‌دهد.

در صورتی که سوالات مورد نظر عمومی باشند، بله. اما موارد تخصصی که نیاز به بررسی بیشتر و معاینه بیمار است را بهتر است با مراجعه حضوری به پزشک متخصص ارزیابی کرد.

هزینه مشاوره پزشکی تلفنی در کلبه سلامتی، در 10 دقیقه ابتدایی بصورت کاملا رایگان صورت می‌گیرد.