1. Home
  2. درباره ما

ما که هستیم

داستان آغاز به کار کلبه سلامتی تقریبا به یک دهه پیش باز می‌گردد، زمانی که ما تلاش می‌کردیم با خدمت گرفتن تکنولوژی و امکانی به نام اینترنت که حتی در دورافتاده‌ترین روستاهای ایران به سرعت در حال گسترش بود، مشکلی از مردمان این سرزمین را رفع کنیم و یا حداقل در کمتر شدن آن بکوشیم. با این دیدگاه، کلبه سلامتی با حضور دو تن از فارغ‌التحصیلان دانشگاه امیرکبیر آغاز به کار کرد و در حال حاضر که این مطلب را می‌خوانید، بیش از 500 نفر در شهرهای مختلف ایران تلاش می‌کنند با تعهد و مسئولیت‌پذیری، بهترین خدمات حوزه سلامت روان و پزشکی را به شما ارائه کنند.

 

چرا حوزه سلامتی؟

حتما شما هم با ما موافق هستید و این جملات را بارها شنیده‌اید: سلامتی بزرگ‌ترین نعمت زندگی است. ما مدت زمان کوتاهی در این دنیا زندگی می‌کنیم و تا چشم به هم بزنیم، این مدت کوتاه پایان می‌یابد. هر دو این جملات کاملا درست‌اند و ما آنچنان غرق در زندگی روزمره و رفع مشکلات به ویژه نیازهای مادی می‌شویم که زندگی کردن و قدر دانستن سلامتی را به روزهای دیگری موکول می‌کنیم.

این دغدغه‌های ذهنی ما را بر آن داشت تا با استفاده از پلتفرمی آنلاین، مرکز مشاوره پزشکی تلفنی رایگان بنام کلبه سلامتی ایجاد کنیم تا با گرداوری مجموعه توانمندی از کادر درمان، هیچ یک از مشکلاتی مانند عدم دسترسی به کادر درمانی مجرب، نداشتن زمان کافی برای حضور در مراکز درمانی و حتی مشکلات مادی، نتواند مانع از تلاش ما برای داشتن یک زندگی سالم جسمی و روانی باشد.

مرکز مشاوره آنلاین کلبه سلامتی، مجموعه بزرگی از کادر درمانی مسئول، متعهد و توانمند را به جامعه افرادی که به این خدمات نیاز درند، فقط و فقط از طریق یک وب‌سایت و با دسترسی به اینترنت فراهم می‌کند، معجزه‌ای که با به خدمت گرفتن تکنولوژی‌های آنلاین فراهم شده و تفاوت فاحشی با دنیای قدیم به وجود آورده است.

به این ترتیب شما می‌توانید در گام اول، از میان مجموعه بزرگ کادر درمان و بر اساس نظرات کاربران، پزشک و یا متخصص خود را انتخاب کنید تا بدون اتلاف وقت، از مشاوره روانشناسی آنلاین و مشاوره آنلاین پزشکی بهره‌مند شوید. این مشاوره‌ها و ویزیت‌ها، به صورت تماس تصویری و صوتی است و در صورت تمایل، می‌توانید اقدام به تعیین وقت ویزیت حضوری از این متخصصین هم داشته باشید.

 

چطور می‌توانید به ما اطمینان کنید

فعالیت در فضای آنلاین، به طور حتم نیاز به شفافیت‌هایی دارد تا افرادی که مایل به استفاده از این خدمات هستند، با اطمینان و اعتماد بیشتر، از خدمات و محصولات آنلاین استفاده کنند. به همین علت، مجوزهایی وجود دارد که توسط سازمان‌های زیربط، طراحی شده‌اند و هر سازمانی موظف به دریافت آنهاست. ما در کلبه سلامتی هم تمامی این مجوزهای حوزه خدمات درمانی را دریافت کرده‌ایم:

مجوز خدمات درمانی مجوز خدمات درمانی و مراقبت بالینی

 

کادر درمانی چطور انتخاب می‌شوند؟

انسان با سلامت جسم و روان، شکوفا می‌شود و ما در هر دو این حوزه‌ها فعالیت می‌کنیم. بنابراین تلاش کرده‌ایم با بهترین کادر درمانی این دو حوزه همکاری کنیم و برای انتخاب این افراد، حساسیت‌های لازم را رعایت کرده‌ایم:

  1. مدارک دانشگاهی کادر درمانی دریافت و مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  2. کادر درمان باید عضو سازمان نظام پزشکی باشند و کارت نظام پزشکی را دریافت کرده باشند.
  3. حسن انجام کار از آنها دریافت می‌شود و بر اساس رتبه‌هایی که کاربران به آنها می‌دهند، شرایط کاری آنها برای استخدام در مجموعه تغییر می‌کند.

اگر متخصص در مشاوره سلامتی هستید، به ما بپیوندید.     ثبت نام


راه‌های ارتباطی با کلبه سلامتی

برای راهنمایی‌ها و آشنایی‌های بیشتر با کلبه سلامتی، می‌توانید با تیم پشتیبانی در تماس باشید. همینطور می‌توانید از طریق ایمیل زیر، با بخش مدیریت نیز در ارتباط باشید.

info@192.168.110.184/kolbeyesalamati

همچنین می‌توانید برای اطلاع بیشتراز نحوه فعالیت کلبه سلامتی، سوالات احتمالی و پیشنهادات و انتقادات، با پشتیبانی در تماس باشید. ما از همه نظرات و انتقادات شما استقبال می‌کنیم و در تلاشیم، این خدمت بزرگ را به بهترین شکل ممکن به تمامی مردمان این سرزمین ارائه دهیم.