پیشرفته
جستجو
 1. خانه
 2. مشاوره روانشناسی تلفنی
مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی

 • ۱۳۹۷-۰۵-۲۸
 • 2 لایک
 • 206 نمایش
 • 0 دیدگاه ها

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی امروزه بسیار مرسوم شده است. امروزه استفاده از مشاوره در زندگی بشر فواید بسیار زیادی دارد که می توان تاثیرات آن را در زندگی خود مشاهده نمود. با پیچیده شدن زندگی های امروزی و بوجود آمدن مشکلات مختلف در زمینه های متفاوت افراد جامعه را نیازمند استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی می نماید. خدمات روانشناسی حوزه های مختلف و بسیار زیادی را در بر می­گیرد که افراد می توانند با مشاوره گرفتن از متخصصین چه حضوری و غیر حضوری راه حل هایی را برای مشکلات زندگی خود پیدا نمایند.

مشاوره روانشناسی تلفنی به جای استفاده از مشاوره حضوری، شرم حضور و خجالت، هزینه ها و معطلی های خود به دلیل مراجعات زیاد، مسافت، ترافیک و … را از بین می برد و بهترین و با تجربه ترین مشاوران را می توان به صورت دلخواه از سراسر کشور انتخاب نمایید و با خیالی آسوده و مطمئن از این خدمات استفاده نمایید. به طور کل می توان بیان نمود که تمامی افراد در زندگی خود به جایی رسیده‌ اند و یا احساس داشته اند که راه حلی برای برخی مشکلاتشان وجود ندارد. در مواردی همچون مشکلاتی در تحصیل، مشکلاتی در خانه پدری با پدر و مادر، مشکلاتی در انتخاب همسر مناسب، شغل مناسب و… مشکلات روانشناسی را باید افراد جدی بگیرند. ساده ترین مشکلات در زندگی می تواند سدی برای موفقیت شما در زندگی باشند. امروزه به راحتی و با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی بدون این که حتی مجبور به معرفی خودتان باشید می توانید سؤالات خود را از مشاوران متخصص در این زمینه بپرسید و همچنین اگر نیاز به استفاده از خدمات روان درمانی باشد در مراحل بعدی راهنمایی های لازم را از سوی مشاوران دریافت خواهید کرد.

عزیزانی که تحت هر شرایطی نمی توانند به مشاوره حضوری مراجعه نمایند می توانند با برقراری ارتباط با مرکز مشاوره کلبه سلامتی به صورت غیر حضوری با شماره 70707018 -021 تماس برقرار نماید و از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی به صورت غیر حضوری مشاوره دریافت نمایند

مشاوره روانشناسی

چرا مشاوره تلفنی بهترین گزینه می باشد؟

تمامی افراد در دنیا دارای مشکلات ساده و گاهی مشکلات جدی می باشند بنابراین با بی توجهی به مشکلات ساده می تواند همان مشکلات را در طی زمان به مشکلات بزرگتری تبدیل نمود، بنابراین شما عزیزانی که از لحاظ روحی امکان حضور در مرکز مشاوره را ندارید می توانید با برقراری تماس با مرکز تلفنی مشاوره کلبه سلامتی به صورت راحت و بدون خجالت کشیدن مشکلات خود را بازگو نماید و با  بهترین مشاوران کشور به گفتگو بپردازید. به طور کلی می توان بیان نمود که 70 درصد از افرادی که از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده می نمایند تمایل به مراجعه حضوری نیز پیدا می نمایند. مشاوره تلفنی روانشناسی به طور کلی راه کار های علمی و مناسب تری را با توجه به مشکلات شما ارائه می نمایند.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی، کلبه سلامتی ، در هر زمینه ای با بهترین مشاوران می توانند شما عزیزان را راهنمایی نمایند. در این مرکز مشاوره تلفنی، انواع مشاوره ها از جمله مشاوره ی تلفنی کودک و نوجوان ، مشاوره تلفنی خانواده  و زوج درمانی تخصصی ترین راه کار ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی

مركز مشاوره کلبه سلامتی با داشتن چندین خط برای خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی را برای تمامی هموطنان عزیز کشورمان راحت نموده است. این مرکز تلفنی با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسب توسط بهترین رواشناسان که همان روانشناسان حضوری می باشند در تمامی روز آماده خدمت رسانی می باشند. دلیل استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی، نسبت به مشاوره حضوري بايد توسط افراد مجرب و با دانش و توانايي بالاي روانشناسي صورت گیرد. با این حال بيشتر مخاطبان مشاوره روانشناسی تلفنی در ادامه تمايل به مشاوره حضوري نيز پیدا می کنند، اما كيفيت مشاوره روانشناسی تلفنی بايد به اندازه اي بالا باشد كه نيازهاي مشاوره فرد را تامين و او را به پاسخ لازم برساند.

 روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی  به اين صورت است كه افراد در تماس با يكي از شماره هاي تماس مشاوره روانشناسي تلفنی، ارتباط افراد با مشاوران مرکز برقرار می شود و در طی 5 تا 10 دقيقه اطلاعات فرد گرفته مي شود و بعد از پايان مكالمه ، مشاور روانشناسی ازلاعات را تجزیه و تحلیل می نماید. مشاوران با تشخیص نیاز فرد به مرحله دوم مشاوره روانشناسی تلفني ، براي فرد  زمانی را مشخص می نماید و به از مرکز تلفنی به او اطلاع داده مي شود تا در وقت تعیین شده در خصوص مرحله دوم مشاوره اقدام نماید.

در مرحله دوم مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاور بيشترين اطلاعات و دستورالعمل های لازم را با توجه به مشکل فرد به او ارائه میدهد. اگر فرد تمايل به ادامه مشاوره بصورت تلفني را داشته باشد، در جلسه دوم مشاوره به او اطلاعات لازم را در خصوص جلسات بعدی داده خواهد شد.

در اغلب اوقات فرد تحت مشاوره نسبت به وضعيت و نياز واقعي خود اطلاعات كافي و تصوير روشني از ان را ندارد. در اين گونه موارد پیشنهاد مي شود این گونه افراد حداقل يك جلسه مشاوره انجام دهند.

مراحل دريافت مشاوره روانشناسی تلفنی به صورت زير است:

 • تماس تلفني فرد با مركز و تشكيل بانك اطلاعاتي براي فرد
 • انجام مشاوره روانشناسی تلفنی براي مددجوی توسط مجرب ترين مشاور مركز و دريافت اطلاعات اصلي و مهم در مورد مددجوی
 • بررسي و آناليز اطلاعات توسط مشاور و تصميم گيري در خصوص راه حل ها و نحوه ادامه مشاوره
 • ارائه نتايج اوليه مشاور به فرد و ارائه راه كارها و توصيه هاي مشاور به فرد
 • يك جلسه مشاوره حضوري در صورت تمايل فرد براي دريافت اطلاعات كامل در مورد مشاوره فرد
 • برنامه ريزي مشاور براي ادامه درمان بصورت مشاوره تلفني با حداقل هزينه و ايجاد فايل درماني براي فرد

مشاوره تلفني یک روش بي عیب براي درمان است و همچنين راحت ترین روش براي دسترسي همه افراد و بيماران و مراجعين به مشاوره در هر زمينه اي به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است، به طوري كه حداقل هزينه و وقت را براي مراجعين به دنبال داشته باشد.

مشاوره روانشناسی2

مزایای مشاوره تلفنی:

 اولين و مهم ترين وي‍ژگي مشاوره تلفني این است که میزان بار روانی که روی فرد مراجعه کننده می باشد، به طور قابل توجهی کم شده است. دومین ویژگی استفاده از مشاوره تلفنی این است که افراد می توانند در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز با مرکز خدمات مشاوره تلفنی کلبه سلامتی ارتباط برقرار نمایند و از خدمات این مرکز بهره ببرند. اين کار ميزان تطابق زمان مشاوره را با نيازهاي مشاوره افراد به ميزان زيادي افزايش مي دهد. سومین ویژگی استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی این است که دارای هزينه کمی نسبت به مراجعه حضوری می باشد كه می توان  با این امر تعداد جلسات مشاوره را افزایش داد. همچنين درمشاوره تلفنی فرد با توجه به هر موقعيت جغرافيايي که دارد مي تواند از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده نماید. با انجام مشاوره تلفني در مركز روانشناسي کلبه سلامتی می توان با استفاده از فايل درماني که براي فرد ساخته می شود می تواند سال ها بعد از درمان به عنوان مراجعه كننده توسط مشاوران این مرکز ، بصورت دوره اي مورد مشاوره و بررسي ، قرار گيرد. اين روش همان درمان ادامه داری می باشد كه درمان های روانشناسی با ماهيت طولاني مدت را بخوبي تحت پوشش قرار مي دهد.

 • به اشتراک گذاشتن:

نظر دهید