پیشرفته
جستجو
 1. خانه
 2. مشاوره رایگان خانواده
مشاوره رایگان خانواده

مشاوره رایگان خانواده

 • ۱۳۹۷-۰۵-۲۸
 • 0 لایک
 • 163 نمایش
 • 1 دیدگاه

مشاوره رایگان خانواده

مشاوره رایگان خانواده در برخی مراکز انجام می شود. آیا داشتن مشاوره تلفنی خانواده و درخواست کمک و راهنمایی گرفتن از او درباره مشکلات و مسائل خانوادگی مورد نیاز است یا خیر؟ آیا به هنگام برخورد با هر مسئله خانوادگی نیازمند مشاوره خانواده هستیم؟ آیا مشاوره رایگان خانواده در برطرف کردن مشکلات خانواده کمک کننده است یا بی اثر است؟

مشاوره رایگان خانواده توسط برخی مراکز روانشناسی و مذهبی بصورت رایگان نیز انجام می شود. برخی از این مراکز شماره های تماس را برای پرسیدن سوال و دریافت جواب در اختیار افراد قرار می دهند. بعضی از سایت های دینی و مذهبی نیز مشاوره رایگان خانواده را بصورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار داده اند. اکثر ما در زندگی با مشکلاتی روبه رو می شویم که به بن بست می رسیم و نمی توانیم راه حل مناسبی برای مشکلاتمان بیابیم چرا که دانش و تجربیات ما اندک بوده است. در این جا نیازمند همفکری دیگران می شویم. اگر دقت کرده باشید با ثبات ترین افراد نیز از بحران عاطفی در امان نیستند. در زندگی ما اتفاقات گوناگون و مراحل متفاوتی وجود دارد از جمله قبولی در دانشگاه، ازدواج، دور شدن از خانواده و دوستان، بیماری و از دست دادن عزیزانمان. این مسائل ما را دچار اضطراب، تردید، نگرانی، تعارض و بحران می کند.

مشاوره رایگان خانواده

مشاور شخصی است که کمک رسان خوبی برای افراد است و به آن ها در رسیدن به اهداف یاری می رساند. این شخص به افراد در رسیدن به تصمیم‌گیری های مناسب کمک می کند و باعث می شود آن ها بهترین عملکرد را در مسائل فردی اجتماعی و تحصیلی خود داشته باشند. مشاور با تمام وجود به حرفهای شما گوش می دهد و تلاش می کند که شما را با مشکلاتتان روبه رو کند تا درک بهتری از آن مسئله داشته باشید و بتوانید آن ها را حل کنید.

مشاوره رایگان خانواده به صورت تلفنی بهترین راه ارتباطی است که این دسته از افراد می توانند مشکلات خود را با او در میان بگذارند و دیگر نگرانی مشکلات مشاوره حضوری را نداشته باشند. با مشاوره تلفنی خانواده در هر لحظه و مکانی مشاور را در کنار خود داشته باشید و از راهنمایی های آن‌ها بهره مند شوید.

درخواست هایی که در مشاور تلفنی خانواده مطرح می گردد شامل مباحثی است که در پایین به شرح آن‌ها می پردازیم.

 • به دنبال برترین روش های تربیت فرزند خود هستید.
 • از حل مشکلات زناشویی خود ناتوانید.
 • در انتخاب بهترین گزینه برای ازدواج تردید دارید.
 • مشاوره شغل احتیاج دارید.
 • به نظر می رسد روابط زناشویی تان به مشکلاتی برخورده است.

مشاوره تلفنی برای ما همانند یک راه نجات است. جامعه کنونی ما به گونه ای شده که داشتن یک روانشناس ضروری و لازم است؛ اما مشاوره حضوری بسیاری از افراد را منصرف کرده است چرا که معایبی را به همراه دارد از جمله این معایب می توان شرم حضور در مقابل یک غریبه، هزینه بالای مشاوره حضوری، ترس از قضاوت شدن، مشکلات رفت و آمد و … را نام برد.

در این جا سعی داریم شما را با توانایی های یک مشاور آشنا کنیم.

 • قدرت تجزیه و تحلیل و شناخت مسائل و مشکلات و استنتاج مطالب.
 • دارا بودن فکر خلاق و نوآور.
 • قدرت کافی برای تجربه کردن یا احساس نمودن همه هیجانات آدمی هم چون غم، امید، احساس خوشبختی، صمیمیت.
 • توانایی سخن گویی و سخن وری در حضور دیگران
 • توانایی تصمیم گیری در هنگام بحران.
 • توانایی تحمل انتقاد، تحقیر، خشم و بی اعتنایی مددجو.
 • توانایی داشتن ارتباط مناسب با دیگران و بیان منظور و مطالب خود به دیگران.

مشاوره خانواده تلفنی می تواند در شناسایی علت و حل مشکلاتتان یاری رسان خوبی باشد. در زندگی زناشویی نمی توان به تنهایی تصمیم گرفت زیرا این تصمیم مربوط به هردو نفر می باشد و نتیجه تصمیم آن فرد برای هردو رقم می خورد. پس بهتر است با کمک یک روانشناس مجرب در بهبود زندگیتان تلاش کنید و

روابط دوستانه، زناشویی و … را بهتر کنید.

مشاوره رایگان خانواده 2 

چرا مشاوره تلفنی خانواده بر مشاوره حضوری خانواده برتری دارد؟

از برترین مزیت های مشاور خانواده می توان به دسترس پذیر بودن آن برای تمام مردم که در استان‌های مختلف زندگی می کنند اشاره کرد.

در اغلب شهر های کوچک و روستاها مشاوره خانواده باتجربه و کاردان وجود ندارد و به همین دلیل برای دسترسی به یک مشاور خوب با مشکلاتی مواجهه می شوند بنابراین بیشتر مردم از وجود مشاوران خوب بی نصیب اند. علاوه بر آن بسیاری از مردم به دلیل کار زیاد نمی توانند به مرکز مشاوره رجوع کنند. مشاوره رایگان خانواده بستری فراهم کرده و به این مشکلات خاتمه داده است. با کمک این مراکز می توان به آسانی با متخصصان با تجربه به گفتگو پرداخت و مشکلات خود را شرح داد.

آیا می دانید چرا زندگی ما با کمک مشاوره زندگی به جریان می افتد؟

مشکلات در زندگی همه ما وجود دارد اما گاهی این مشکلات به قدری است که روح و روان ما را به هم می ریزد گر چه بعد از مراجعه به روانشناس و حل مشکلات به بی ارزش بودن این مشکلات پی می بریم اما به دلایلی همانند فکر کردن زیاد به آن مسئله ذهنمان درگیر می شود و راه نجاتی نمی یابیم، در این مواقع داشتن یک روانشناس خوب می تواند به ما کمک شایانی کند.

مشاوره خانواده تلفنی

وجود مشاوره رایگان خانواده در زمان‌های مختلف موجب تحکیم و حفظ بنیان یک خانواده می شود. باعث تأسف است که آدم‌ها دیر به فکر می افتند آنها زمانی به مشاوره مراجعه می کنند که دیگر توان مدیریت رفتارهایشان را ندارند و به این دلیل در خانواده با مشکلاتی اساسی روبه رو شده اند. مشاورین تلفنی خانواده در حوزه تصمیم گیری برای ازدواج، رفتار مناسب با همسر، برترین روش برخورد با فرزندان و … شما را راهنمایی می کند.

به طور کلی اهداف مراکز مشاوره چیست؟

 • به درمان نارسایی ها و اختلال شناختی، عاطفی و هیجانی ایجاد شده می پردازد.
 • مراجعین را در شناخت بهتر خود استعدادها، توانایی ها، رغبت ها و ارزش ها یاری می کند.
 • به مراجعین در بهبود سازگاری خانوادگی، همسر گزینی، روابط زناشویی کمک می کند‌‌.
 • کمک به پیشگیری از بروز مشکلاتی که عامل اختلالات عمیق عاطفی و شناختی محسوب می شود.
 • مهارتهای مورد نیاز برای برقراری روابط سالم دیگران و محیط های اجتماعی را به مراجعین یاد می دهد همچنین به مراجعین در جهت افزایش ارتقاء سطح بهداشت روانی کمک می کنند.

مشاوره خانواده 

الزام مشاور برای داشتن رضایت کافی از زندگی

همه ما خواهان زندگی شاد هستیم و مقدار لذت ما از زندگی به میزان رضایت ما از آن بر می گردد. مشاوره خانواده و مشاوره تلفنی خانواده از طیف گسترده ای برخوردار است. با کمک مشاوره خانواده علاوه بر اینکه مشکلات زندگیمان را حل می کنیم مهارت های فردی را نیز در زندگی افزایش می دهیم اما اگر در این زمینه اطلاعات کافی نداشته باشیم ممکن است در انتخاب دچار مشکل شویم و نتیجه دلخواهمان را به دست نیاوریم. در این جا سعی داریم یکی از معتبرترین مراکز مشاور تلفنی را برای شما معرفی کنیم.

مشاوره تلفنی کلبه سلامتی از برترین مراکز مشاور تلفنی می باشد که در زمینه های مختلفی همچون پزشکی، روانپزشکی و روانشناسی فعالیت می کند. یکی از مهم ترین بحث های روانشناسی که امروز بسیار مطرح است مشاور خانواده می باشد. این مرکز با وجود متخصصین روانشناس مجرب به صورت رایگان در اختیار شما هم وطنان عزیز می باشد که با شماره گیری 70707018-021 می توانید از مشاوران آن بهره مند شوید.

چرا مشاوره تلفنی کلبه سلامت؟

این مرکز در انتخاب مشاورین خود دقت زیادی داشته و با تلاش فراوان برترین ها را انتخاب نموده است. در زمینه مشاوره خانواده نیز در مورد تمام مباحث به حل مشکل پرداخته است. از جمله مباحثی که در مشاوره خانواده کلبه سلامت مطرح می گردد شامل موضوعاتی همچون مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره دوستی دختر و پسر، دوستی‌های پیش از ازدواج، دوران نامزدی، همسرگزینی، همسریابی، ازدواج، عقد و مهریه، زندگی مشترک، جنسی، زناشویی، مشاوره دوران بارداری، مشاوره نوزاد و نوباوه، مشاوره کودک، یادگیری کودک، مشاوره بازی کودک، تربیت کودک، نوجوان، بلوغ و رشد، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره خانواده تلفنی، طلاق، خیانت، چندهمسری و… می باشد.

 • به اشتراک گذاشتن:

1 دیدگاه

نظر دهید