صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن گرفتگی گوش راست

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  nafass.1996_89405 در 1 سال, 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

Live Chat Powered by
    با سلام.گوشسمت راست من الان تقریبا 3هفته ایی هست گرفته..اول یه دکتر رفتم گفتش گوشت جرم داره گلیسرین داد گفت هر 8 ساعت بریز بعد با گوش پاککن جرماشو بکش بیرون.اینکارو 6روز کردم گوشم باز نشد و به شدت درد و صدا داشت.دوباره رفتم دکتر گفت گوش خارجیت مشکل ندارهفقط پرده گوشت ملتهب شده که برام سفکسیم و ابوبروفن و یکه شربت سدیم ساخاریننوشت البته اسم شربتشو دقیقا یادم نیست.
    دوباره گذشت و گوش منباز نشد.دوباره رفتم دکتر برام نوار شنوایی سنجی نوشت که کل نمودار گوش راستم خیلی پایین بود یعنی تک و توک صداهای معاینه رو میشنیدم.بعد دکتر گفت عفونت گوش میانی و داخلی کردی برام پردنیزولون وکوآموکسی کلاو و اسپری بینی نوشت.پردنیزولونو گفتسه روز اول 6 تا3روز بعد 5تا و به همین ترتیب هر سه روز کم کن تا بشه یکی.کوآموکسی کلاو و اسپریم هر 8 ساعت نوشت..گفت اگه به درمان جواب نداد باید بیاری برا جراحی؟؟؟به نظر شما تشخیصشون درست بوده؟؟؟تشخیص شما چیه؟؟؟با توجه به اینکه من مستعد به ام اسم هستم خوردن قرص بمقدار زیاد دکترم برام منع کرده ولی الان باید تا روزی 9 تا قرصو بخورم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)