صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن گرفتگی گوش راست

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  nafass.1996_89405 در 1 سال, 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

Live Chat Powered by
    با سلام.گوشسمت راست من الان تقریبا 3هفته ایی هست گرفته..اول یه دکتر رفتم گفتش گوشت جرم داره گلیسرین داد گفت هر 8 ساعت بریز بعد با گوش پاککن جرماشو بکش بیرون.اینکارو 6روز کردم گوشم باز نشد و به شدت درد و صدا داشت.دوباره رفتم دکتر گفت گوش خارجیت مشکل ندارهفقط پرده گوشت ملتهب شده که برام سفکسیم و ابوبروفن و یکه شربت سدیم ساخاریننوشت البته اسم شربتشو دقیقا یادم نیست.
    دوباره گذشت و گوش منباز نشد.دوباره رفتم دکتر برام نوار شنوایی سنجی نوشت که کل نمودار گوش راستم خیلی پایین بود یعنی تک و توک صداهای معاینه رو میشنیدم.بعد دکتر گفت عفونت گوش میانی و داخلی کردی برام پردنیزولون وکوآموکسی کلاو و اسپری بینی نوشت.پردنیزولونو گفتسه روز اول 6 تا3روز بعد 5تا و به همین ترتیب هر سه روز کم کن تا بشه یکی.کوآموکسی کلاو و اسپریم هر 8 ساعت نوشت..گفت اگه به درمان جواب نداد باید بیاری برا جراحی؟؟؟به نظر شما تشخیصشون درست بوده؟؟تشخیص شما چیه؟؟با توجه به اینکه من مستعد به ام اسم و دکترم گفته قرص زیاد نخور اما من الان روزی 9 تا قرصم میشه که میخورم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)