این جستار شامل 4 پاسخ ، و دارای 4 کاربر است ، و آخرین بار توسط  parisaalirezaiii_87737 در 3 ماه، 3 هفته پیش بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #17399

  parisaalirezaiii_87737
  مشارکت کننده

  باسلام تشکر
  30 سال سن دارم و6سال که متأهل شدم.توسن 16سالگی توسط شوهرخواهرم مورداذیت (دستمالی جنسی) واقع شدم اما تا قبل از ازدواج برایم تجربه آزاردهنده ای بود خیلی واسم تلخ بود امااز زمانی که ازدواج کردم کابوسهام شروع شد ازاونجاییکه تو شرایط سخت زندگی (شرایط نابهنجار شغلی واقتصادی. همسرم و…) متأهلی قرارگرفتم شدیدأ دچار مشغولیت فکری واضطراب و… شدم واین کابوسها بسیااار تواین 6سال آزارم میده (همه کابوسها باموضوع ثابت و تنش وجیغ کداد وفراراز دست همون آدمه(شوهرخواهرم) .بااینکه همسزم مرد مهربونیه ومازندگیمونو باعشق شروع کردیم اما این مسأله وروزلذوزاذیت شدن من درکلازمن یه فردی افسرده وناامیدساخت که البته الان همچنان در شراسط سختی هستم وحال وروزم همچنان خرایه اما واسه رفف کابوسهام میخواازتون کمک میخوام وباتوجه به اینکه 3سال پیش برای حل این بحرانم پیش روانشناس رفتم که خیلی بیشترعذاکشیدم چون تنها حرفی که بهم زد این بود که توچون به این تجربه فکرمیکنی شبها بخوابت میاد بااینکه من بهشون گفتم نه من تقریبأ9سال بعداز اون خاطره بد کابوسهام به ناگهانی شروع شد اما حرفم روقبول نمیکزدمیگف امکان نداره به اون موضوع فکرنکنی وتوخواب بیادسراغت و…. الان درحال حاضر شبها برای اینکه نصف شب باجیغ وتنش از خواب بیدارنشم واابته فکر مشغول بگذاره بخوابم از قرص خواب زولپیدم استقاده میکنم که بااستفاده حاقل اثرش اینه که وقتس خواب میییمم بالافاصله بیدارنمیشم واینکه خوابهام یادم نیس چون وقتی کابوس میدیدم کامل وواضح خوابم سادم مسموند ودر طول روط آزارم میداد.لطفأ کمکم کنین

 • #17435
  مدیر سایت
  مدیر سایت
  سرپرست کل

  سلام دوست عزیزم.نگران نباشید سوالتون به تیم روانشناسی ارجاع داده شد و در اولین فرصت جواب رو به اطلاعتون میرسونم.

 • #17464

  سلام.سلام,این مشکل یه تروما محسوب میشود که در زمان خودش به خوبی حل و فصل نشده است, به همین خاطر در زندگی فعلی در قالب رویا و یا علایم دیگر خود را نشان می دهد. حال اینکه چرا در این سن و در این شرایط بعد از دوره ای نهفتگی دوباره نمایان شده است قابل بررسی می باشد. برای درمان حتمأ باید به یک روانکاو و یا هیپنوتراپیست مراجعه فرمایید.

 • #18065

  سلام,این مشکل یه تروما محسوب میشود که در زمان خودش به خوبی حل و فصل نشده است, به همین خاطر در زندگی فعلی در قالب رویا و یا علایم دیگر خود را نشان می دهد. حال اینکه چرا در این سن و در این شرایط بعد از دوره ای نهفتگی دوباره نمایان شده است قابل بررسی می باشد. برای درمان حتمأ باید به یک روانکاو و یا هیپنوتراپیست مراجعه فرمایید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.