این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  maedeh.a1999_15211 در 1 سال، 9 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

maedeh.a1999_15211
    کاربر

جنسیت:دختر سن:19 قد:170 وزن:54 سلام روز بخیر من به مدت یک سال و اندی دچار این علائم هستم از شما پزشک محترم خواهشمندم با مطالعه این علائم که تا اینجا بنده خودم میدانم و از درون بدنم و علائم پنهان بی اطلاعم مرا راهنمایی کنید که در قدم اول به کدام پزشک متخصص مراجعه کنم تا روند بهبودی من سریع صورت بگیرد و بیماری من دقیقا چی هست اگر میشود مختصر توضیحی بدهید با تشکر •احساس سنگینی سر-سردردهای خفیف پی‌درپی-سیاهی رفتن چشم ها به هنگام برخاستن •تاری دید •سیاهی شدید و فرورفتگی دور چشم •ریزش و نازک شدن موی سر •وجود جوش آکنه زخم روی صورت،کمر،بازو و قفسه سینه-خارش سر و بدن(با وجود رعایت بهداشت فردی) •زرد و کدر شدن رنگ پوست صورت و دست •خراب شدن سریع و ریختن دندان ها و عفونت لثه ها(در یک سال ۳ بار لثه هایم عفونت کرد) •شنیدن صدای دائم صوت در گوش و گزگز شدن آن •طپش زیاد قلب •داشتن استرس و اضطراب همیشگی(بعضی مواقع یکهو بی دلیل دچار استرس شدید میشوم طوری که طپش قلب میگرم و حالت تهوع دارم\”در مواردی تهوع داشته‌ام\” و دستانم یخ میکند و بدنم بی اختیار شروع به لرزیدن میکند) •مشگل در گوارش(همیشه دلم صدا میدهد و اسهال دارم) -بی اشتها بودن به غذا •بعضی مواقع سر انگشتان شست دست و پا تاول های ریزی میزند که بعد از مدتی میخشکند و باعث پوسته پوسته شدن این نواحی میشوند •کدر شدن ناخن شست پای راستم (احساس میکنم میخواهد بیفتد) •رشد بیش از حد موهای زائد بدن •احساس ضعف،خستگی و بی حوصلگی •بی خوابی در شب و خواب زیاد در روز حداکثر ۱۲-۱۳ ساعت •احساس افسردگی و بی رمق بودن در انجام کارها(گوشه گیر و خانه نشین شدن حدودا یک سال)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.