این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

سوال پزشکی دارم .ده سالی هستش که در ناحیه پشت درد قسمت چپ بدن درد موزی دارم وواقعا منو کلافه میکنه از اونجایی که این درد درزمانی که ورزش مکنم در دو سرعتی برام درد شدید به سراغم میاد انگار که داخل قفسه سینه من قلنج شدیدی ایجاد میشه واین درد به به جلوی قفیه سینه وحتی تا دست چپ من وسه تا از انگشت من درد شدید میگیره به چند دکتر فوق تخصص قلب مراجعه کردم ویکی از دکتر من .تهران خانم شکوفه حاج صادقی هم مراجعه کردم ومن گفتند مشکلی نیست تست ورزش واکو هم کردم .از اونجایی که من ادم پر استرسی هستم ودر بیشتر اوقات افکارم درگیر وناراحت میشود این درد بیشتر میشود وواقعا منو کلافه میکنه .اگه امکانش هست منو کمک کنین یا به پزشکی که مورد اعتماد شماست منو معرفی کنین ممنون میشم در ضمن سن من 37ساله کوهنوردی وپیاده روی به صورت هوازی هروز صبح هم دارم

سلام.شاید لازم باشه ستون فقرات شما و یا وضعیت ماهیچه یتان بررسی شود. بد نیست به یک نرولوژیست (متخصص اعصاب داخلی) هم مراجعه کنید. درد شما با فعالیت ارتباط مستقیم دارد.هرچند بهتر است سایر ارگانهای ناحیه هم بررسی کلی صورت بگیرد. یکی دیگر از مهمتترین علل موجود اضطراب می باشد که می تواند بدون وجود ضایعه جدی و به تنهایی چنین علایمی ایجاد کند.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)