صفحه اصلی انجمن ها بیماری ها اختلالات خواب پریدن لب بعد از بیداری

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  arash_star22_79192 در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

سلام
    دختری هستم 21 ساله
    يك سال و نيم پيش احساس كردم لب پايينم به سمت چپ منحرف شد و بعد از دو الى سه ثانيه به حالت طبيعى خودش برگشت و يك مدت احساس كزكز بودن تو لپ چپم داشتم
    اين اتفاق در هفته ى بعدش تكرار شد و رفته رفته شد هفته اى سه الى چهاربار،به متخصص مغز و اعصاب مراجعه كردم نوار مغر و ام آر آى گرفتن و خوشبختانه هر دو سالم و نرمال بودند
    پزشك به من داروهاى سيتالوپرام دادند و گفتند به علت استرس و عصبانيت اين اتفاق افتاده،من حدود يك ماه اين دارو رو مصرف كردم به شدت خواب آور بود من خودم دارو رو ترك كردم و ديگه دكتر نرفتم و تا سه هفته همه چى خوب بود و اتفاقى براى لبم نيفتاد تا اينكه يك روز بعد از يك امتحان دانشگام يهو لب پايينم به سمت چپ منحرف شد
    از اون زمان لبم روزى دو سه بار در حد سه الى ده ثانيه كج ميشد و صفت ميشد و بعد به حالت اوليه خودش برمى گشت بعد از يك مدت علاوه بر اينكه لب پايينم به سمت چپ منحرف ميشد و صفت ميشد لرزش پيدا كرد تكون ميخورد من به چندين پزشك مغز و اعصاب مراجعه كردم و هركسى ميگفت اولين باره با اين مورد مواجه ميشه و گفتن شايد صرع موضعى باشه
    انواع داروهاى ضدتشنج رو،روى من امتحان كردند از جمله گاباپنتين،كاربامازپين،دپاكين و… اما تمام داروها حال من رو به شدت بد كردند به اندازه اى كه پزشك مجبور شد دستور قطع دارو رو بده
    آزمايشهاى مختلف از جمله CBC و كبد و مقدارهاى عنصرهاى بدنم رو براى من نوشتن و خوشبختانه تمام آزمايشات سالم بودند

حدود يك سال هست كه من داروى لوبل و كلونازپام مصرف ميكنم،تنها داروهايى بودند كه كمتر از داروهاى قبلى منو اذيت مى كردند
    پزشك ابتدا از دوز ٢٠٠٠لوبل و نصف كلونازپام شروع كردند اين داروها به شدت بدنم رو ضعيف كردند اما باعث شدن لبم از روزى سه چهار بار ،يك بار در روز يا هر دو سه روز يك بار لبم كج بشه البته زمان هايى بوده كه ده روز لبم حالت طبيعى داشته اما زمان عصبى شدن خستگى لبم بيشتر كج ميشه

در حال حاضر بيشترين زمانى كه لبم كج ميشه زمانى هست كه مى خوام از خواب بيام تو بيدارى
    پزشك گفت به اين موضوع شك دارند كه مشكل من از صرع هست يا فقط از استرس و عصبانيت هست

هيچ دكترى نتونسته نظر قطعى بده
    به اين علت دوز داروى من رو كاهش دادند و الان روزى ١٠٠٠ميلى گرم لوبل ميخورم و يك چهارم كلونازپام ميخورم و همچنان لب پايينم به سمت چپ (بيشتر زمانى كه از خواب ميام تو بيدارى) كج ميشه گاهى همراه با لرزش گاهى بدون لرزش اين اتفاق ميفته

هيچ كسى نتونسته بيمارى من رو تشخيص بده و درمان كنه و من نميدونم بايد چيكار كنم؟!

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)