صفحه اصلی انجمن ها سلامت مردان وجود چیزهایی شبیه جوش در آلت

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر فاطمه میرعباسی- پوست، مو و زیبایی دکتر فاطمه میرعباسی- پوست، مو و زیبایی در 2 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

با سلام خدمت پزشکان محترم
    لطفا تمام پیام من را کامل خوانده و سپس جواب را بدهید
    من چند ماه پیش متوجه شدم که روی پوست آلت مردانگیم(لطفا بی پرده صحبت کردن من را ببخشید) دقیقا زیر پوست یه چیز سفتی و تیز مانندی شاید اندازه یک میل قابل لمس بود.و یه جورایی هم تیز مانند بود بطوریکه اگه از یک طرف بهش فشار میاوردم پوست را سوراخ میکرد و یه مقداریش از پوست بیرون میزد و با موچین میگرفتمش و میکشیدمش بیرون. یه چیزی شبیه به چرک و سفید رنگ و بسیار سفت بود. یه مدت خوب بود و دوباره بازم بوجود میامد بازم درش میادردم و بهمین منوال…
    الان تقریبا دو ماهی هست که اون چرک ها و چربیها از بین رفته و متاسفانه روی آلت یه چیزایی درومده که در ظاهر شبیه به جوش میمونه و فکر میکنی که با خاروندن میتونی بکنیشون. ولی اینطوری نه تنها کنده نمیشه بلکه خون هم میاد. یجورایی انگار که ریشه داره.الان حدود هفت هشت تا از همونایی که گفتم روی آلتم درومده و خیلی اعصابمو بهم ریخته. هر کاریشونم که میکنم کنده نمیشن فقط خون میاد. اصلا نمیدونم چی هستن. لطفا اگه مورد مشابهی داشتین بهم بگین
    از پزشکان محترم تقاضا میکنم بهم بگن دلیل این بیماری چیه و چطوری درمون میشه. ضمنا من متاهل هم هستم
    اگه لطف کنین جوابمو زود بدین ممنون میشم

سلام باید حضوری مراجعه نماید تا ضایعات معاینه و نمونه برداری شود

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.