این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی در 2 سال، 1 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

aminpro
    مشارکت کننده

با سلام و تشکر
    سلام من پسری ۲۷ ساله هستم.
    در مورد مشکلم باید بگم خیلی وقته با این موضوع دارم مبارزه میکنم که جلوی شهوت خودم را بگیرم. خیلی شرمنده که دارم این حرفو میزنم ولی دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم. اگه نخوام مرتکب گناه بشم نمیتونم آروم بشم . اگر مرتکب گناه نشم هواسم به اطرافم خیلی هست و آرامش ندارم و میترسم خدایی نکرده کاری یا حرکتی کنم که باعث حجالتم بشه. نمیدونم چیکار کنم . امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
    ببخشید بازم اگه اینطوری گفتم. فکر کنم الان یکسالی شده دارم تلاش میکنم این حسو از خودم دور کنم . اصلا نمیخوام این احساس رو داشته باشم ای کاش میشد از بینش ببرم.

-باسلام،برادرعزیز،وجودمیل جنسی یک امرکاملا طبیعی است که درهردوجنس زن ومردوجوددارد.پس شما به خاطروجوداین میل ویا تحریک این میل نبایدخودتونوسرزنش کنید.ازبین بردن این حس مثل این میمونه که شمابخواین نیازتون به خوراک ویااحساس گرسنگی رودرخودتون سرکوب کنید.امااگرمنظورتون خودارضایی هستش تکنیکهای خاص داره وازوسواس سرچشمه میگیره .موفق باشید

جهت راهنمایی بیشتر میتونید روزهای زوج از ساعت 9 الی 14 با شماره 02188996221 داخلی 417 بخش بهداشت جنسی تماس بگیرید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.