این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی در 10 ماه, 4 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

mkrp_96638
    عضو

سلام .من ۲۱سالمه و ازدواج نکردم.قدم ۱۶۳و وزنم ۴۸کیلو.پریود هم هر ماه میشم ولی با دو سه روز جابه جایی.ب خاطر موهای زائد چونه و بدنم ب دکتر مراجعه کردم.برام آزمایش هورمونی تو روز سوم پریودم نوشتن.آزمایشو دادم.هورمون dhea ام بالا بود و آندروستندیون.دکتر برام قرص سیپرتون کامپاند از شب ۵پریودی ب مدت ۲۱روز روزی یکی و سیپرتون استات از شب ۲پریود ب مدت ۱۴روز،روزی۲تا نوشت.و دو تا آمپول پروژسترون بعد از پایان قرصا.من هنوز استفاده نکردم چون هنوز پریود نشدم.میخواستم بدونم مدت مصرف این قرصا برا همین تقریبا۱ ماه ک دکتر تجویز کرده کافیه یا بازم باید برم دکتر و ادامه بدم؟و این که آیا تو مدت مصرف این قرصا میتونم لیزر کنم و اثر میزاره؟

نتیجه آزمایشمم اینه

Tsh:2.1mlU/L. Prolactin:11.8ng/ml. FSH:5.1mlU/ml. Lh:3.1mlU/ml. Estradiol:38.6pg/ml. Testosterone:0.57ng/ml. dhea:190.1micM/L 17ohprogestrone:1.5ng/ml

Androstendione:5.1ng/ml

سلام لطفا جواب ازمایشتون رو به همراه توضیحات لازم به ادرس زیر بفرستید تا پزشکان ما بررسی کنند.

http://kolbeyesalamati.com/medfiles/

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)