صفحه اصلی انجمن ها زیبایی مو و مراقبت از آن موهای چرب وریزش آنها

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر فاطمه میرعباسی- پوست، مو و زیبایی دکتر فاطمه میرعباسی- پوست، مو و زیبایی در 2 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

باسلام وخسته نباشيد.پسري 16 ساله هستم كه موهاي خيلي چربي دارم و از شامپوي اويلومد استفاده ميكنم كه فايده اي نداردچند وقتي هست كه موهايم درحال ريزش هستند(قبلا هم سابقه داشته كه پيش دكتر عمومي رفته ام كه يك قطره دست ساز به من داد كه تايك مدتي خوب بود واز ريزش مويم جلوگيري ميكرد ام ديگر فايده اي ندارد) به طوريكه وسط سرم تقريبا روبه تاسي ميرود موهايم اصلا رشد خوبي ندارد من بدليل دور بدن از شهر توانايي رفتن به پيش دكتر متخصص را ندارم لطفا راهنماييم كنيد خواهش ميكنم. با تشكر

قرص rigen diet روزي يك عدد بخورين تا ٣ماه.هرروز سرتون و بشوريد يك روز با شامپو معمولي و يك روز با شامپو حاوي مينوكسيديل . قطره ماينوكسيديل استفاده كنيد به اين صورت كه ابتدا يك روز در ميون و بعد يك روز يك روز اضافه كنيد تا ٧روز كامل در هفته بزنيد.قطع كردنش هم به همين صورته و بايد روزي يك روز كم كنيد از روزهاي هفته .اگر به نظمي كه گفتم نزنيد نتيجه ي عكس ميده و بدتر موهاتون ميريزه

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)