صفحه اصلی انجمن ها بیماری ها اختلالات قلب و عروق مصرف قرص لاغری آدیوس از پزشک

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  sahar_chocho_2007_67602 در 1 سال, 7 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

سلام میشه کمکم کنید من یه هفته پیش شروع به مصرف آدیوس از پزشک لاغری کردم و گفت روزی 2 تا قبل از وعده غذایی شو هیچ عوارضی هم نداره من یه کی دو روز همین رو استفاده کردم شب اول تا 7.بیدار بودم و بعد میخواهیم 10 پا میشم هیچی نمیخوردم و فقط آب و دست شویی روز دوم با همسرم دعوا میکردم و عصبی میشدم بعد و آلزایمر لحظه آی داشتم و افسرده و بیقرار میشدم تا اینکه همین روال ادامه داشت لاغر میشدم تپش یکسره قلب نمیزاشت بخواب یه طوری شد که با یه پخ عصبانیتم به 100 میرسید استرس و ترس داشتم و بعد سه روز بعد گشنم میشد و همیشه سر گیجه و بی حال و افسرده بودم گریه میکردم تا خوابم ببره تمام شد و در روز 6 تیک های عصبی پلک گرفتم که ساعت ها میزد به خودم میرفتم دپرس میشدم هیچ چیزی خنده دار نبود از دیگران کمک گرفتم گفتم افسردم من دیگه افسردم خوب نمیشم کمک کنید منو و روز 6 رفتم دکتر تا صبح عصبی شده بودم قلبم داشت در میومد از خواب 5 دقیقه شب بیدار شدم قلبم از جا کنده میشد دکتر کفت استرسه بازم رفتم دکتر گفت استرسه هیچی نیست تا 72 ساعت طول میکشد تا خوارج شه از بدنت یبوست هم گرفتم فشار پایین در زمان مصرف و فشار بالا بعد ترک آن و حالا همان 3 کیلو که لاغر شدم با قطع 2 روز آن 1.5 برگشته فقط این تپشه در سرم گلوم شکمو پام ران پامو قلبم داره دیونم میکنه نوار قلبم سالمه قرص قلبم جواب نمیده چی کنم تا سلامت شم ؟قلط کردم 2 ماده دیگه عروسیمه شوهرم نمیدونه فکر میکنه استرسه و ترس عروسیه؟
    و الان به خاطر تپش قلب یکسره تا صبح شدن میتونیم بخوابم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)