صفحه اصلی انجمن ها بیماری ها اختلالات تنفسی مشکل در تنفس هنگام خواب

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mehdi.chatrbahr_57826 در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و سایر همکاران محترمتون احتراماً اینجانب مهدی چتربحر 25 ساله از تهران هستم متاسفانه حدود یکسالی هست که در ابتدا وقتی صبح ها از خواب بیدار میشدم با مشکل ضعف بدنی شدید همراه با سردرد . سرگیجه روبرو بودم و در طی روز با حالت بی حوصلگی و ضعف که برای جبران این مشکل از نوشابه های انرژی زا استفاده میکردم بعد از چند وقت وقتی به پزشک عمومی مراجعه کردم ایشان ابتدا آزمایش چکاب کامل و تیروئید دستور دادند نتیجه آزمایش را که پیش ایشان بردم فرمودند شما جواب همه آزمایشت خوبه فقط غلظت خونت یه مقدار بالاست خون بده و اگر میتونی ورزش کن مشکل خاصی نداری ولی متاسفانه با گذر زمان چند وقتی هست که شب ها وقتی میخوابم دمای بدنم بسیار بالا رفته و میزان ضربان قلبم افزایش پیدا میکند و خوابم همراه با سردرد و خواب های بد همراه شده وقتی از شدت این موضوع بیدار میشم به دلیل باز موندن دهانم تمام دهان و گلویم خشک شده و مجبور بکلی آب بخورم و کماکان هنگام بیدار شدن با شدت بیشتری نشانه های بالا ادامه دارد (سر درد ، سرگیجه ، ضعف بدنی و روحی ، مشکل در حافظه ) متاسفانه به دلیل عدم آگاهی تا این لحظه و زندگی مجردی متوجه حالات خودم در طی خواب نبودم تا اینکه چند روز پیش طی ماموریت کاری با یکی از همکارانم هنگام خواب ایشان که از شدت سر و صدای من نتونسته بود بخوابه منو بیدار کرد و بهم گفت که دهنت باز میمونه و نفست قفل میشه بعد از اینکه به خودت فشار میاری با صدای خیلی وحشتناک شروع به خر خر کردن میکنی این یه مشکل دیگه میتونه باشه بعد ازاینکه ایشان بنا به خواسته خودم هنگام خواب ازم فیلم گرفت و نشونم داد دیدم که کاملاً درسته و شرایطم غیر طبیعیه امروز که یکم تو اینترنت جست و جو کردم موارد مشابه همین موضوع رو به بیماری (آپنه خواب) تشخیص داده بودند با توجه به خطرناک بودن این بیماری بسیار نگران این مساله هستم متاسفانه از نظر مالی تمکن خرید دستگاه سیپاپ را ندارم خواهشاً راهنماییم کنید

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)