صفحه اصلی انجمن ها روانشناسی اختلالات روانی مشکلات روانپزشکی یا روانشناسی

این موضوع شامل 2 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  nilofar در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

با سلام
    خانمم حالت های خیلی عجیب و غریبی داره … موندم با کدوم دکتر در جریان بذارم …. روانشناس یا روانپزشک یا دکتر دیگه ای؟!
    مشکلاتی که داره زیاده اگه همه رو بگم مطمئنم جواب سخت تر میشه و از حوصله شما هم خارج میشه
    خانمم در طول روز اکثرا خیلی بیحال و ضعیف میشه طوری که نمیتونه از جاش بلند بشه
    اعصابش خیلی ضعیفه یعنی خیلی زود حرفایی که مطابق میلش نباشه رو بدل میگیره و اگر هم ناراحت بشه حتی کار به گریه جیغ و داد میکشه … تو همین حالی که گریه میکنه سرش هم درد میکنه و هی میگه که ” سرم درد میکنه ” انگار اعصابش تحمل نمیکنه تا زمانی که افکارش از اون موضوع خارج بشه سر درد رو داره
    مورد بعدی اینه که جاهای شلوغ نمیتونه زیاد بشینه … مثلا چندین بار که رفتیم مطب و تو نوبت مینشستیم 10 یا 15 دقیقه بعدش سردرد و سرگیجه شروع میشه و کلا بیحال میشه بطوری که حتی میفته زمین و نمیتونه خودش رو نگهداره و از سردردش شروع به داد زدن میکنه …. حتی خونه اقوامی که دوست نداره زیاد باهاشون رفت امد داشته باشه همین سردرد و سرگیجه میاد سراغش اما خونه اونایی که باهاشون راحتتره و دوستاش هیییچ مشکلی براش پیش نمیاد
    حالت های دیگه : وسواس و اضطراب داره و صبح ها خیلی میخوابه حتی تا ساعت 12 ظهر … چون اگه زودتر بیدار یا خوابش سیر نشه سرش درد میکنه
    و اینکه بابت فشار خون و آزمایش های و کمبود ویتامینها و پروتئین ها و تست های دیگه خیلی دکتر رفتیم که گفتن همه چیز نرماله
    در صورت امکان جواب رو خصوصی و فقط برای خودم بفرستید!
    با تشکر

مدیر سایت
    مدیر سایت
    کلید دار

سلام. ممنون بابت اعتمادتون به مجموعه کلبه سلامتی، جهت راهنمایی کامل لطفا با شماره 02188996221 تماس بگیرید روانشناسان ما راهنماییتون میکنند.

nilofar
    مشارکت کننده

سلام نیاز یه مشاوره دارم فشار روحی روانی زیاد دارم

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)