این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده
    نوشته ها
  • #16950

    gorobeaftab_87468
    کاربر

    سلام  دکتر من به دلیل رژیم ویتامین دی بدنم رو 18 بود که آمپول استفاده کردم الان سه هفتس که باردارم آزمایش دادم ویتامین دی رفته بود رو139 حالا دکتر زنان گفت که بچت ناقص میشه .آیا راهی هست که دربارداری این ویتامینو پایین بیارم؟طوری که آسیبی به بچم نرسه.یا حتما باید سقط کنم بعد پایین بیارم.اصلا راهی برای دفعش هست؟توروخدا جواب بدید بخدا خواب خوارک ندارم خواهش میکنم.بعداز چند سال صبر برای بچه دار شدن حالا هم این شرایط پیش اومده.

    #16956

    سلام،شما اگر طبق نظر پزشک ویتامین دی تحویز کرده باشید نباید ویتامین دی بدنتون انقدر بالا رفته باشه.ولی همینقدر که منابع ویتامین دی رو مصرف نکنید کافیست تا ویتامین دی بدنتون به حالت متعادل برگردد. نگران جنین تان نباشید اسیبی به او وارد نمیشه. تست غربالگری قبل از 16 هفتگی رو برای نقایص احتمالی انجام بدید

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)

جستار ‘مسمومیت’ برای پاسخ های جدید بسته است .