این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

  • نویسنده
    نوشته ها
  • #17270

    mohsen00777_28966
    کاربر

    سلام پسری 20 ساله هستم ورزشکار بدن سازی کار میکنم به طور حرفه ای اما بدون دارو .. مشکلی داشتم این بود که شب ها تو خواب اذیتم ینی اگه قرص سیتالوپرام نخورم هر شب تو خواب محتلم میشم. غذا هم به خاطر ورزشم نمیشه کم بخورم روزی 4 یا 5 وعده دارم. الان دیگه رو ورزشم تاثیر بد گذاشته انرژی لازم ندارم تازگی کمر درد هم گرفتم . دیگه خسته شدم ازینکه هر شب جنب میشم تو خواب . خواهشا کمکم کنید . منتظرم . ممنون….

  • #17318

    سلام.علت مصرف سیتالوپرام در ابتدا چه بوده؟؟ اگر نوعی اختلال اضطراب وسواسی در شما وجود داشته باشد. لذا توصیه می شود داروی خود را زیز نظر یک پزشک طب سنتی یا همیوپاتی قطع کنید و از درمانهای طب سنتی و همیوپاتی در این زمینه سود ببرید. ولی هرگز این دارو را به یکباره قطع نکنید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.