صفحه اصلی انجمن ها تغذیه و رژیم درمانی لاغری عدم اشتها انرزی بدنتن صفره

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mba.marketing7_41730 در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

سلام. من خانومی ۳۲ ساله با قده ۱۵۸ و وزن ۵۱ کیلو هستم می‌خوام چاق شم نمیشم اصلا جون ندارم انرژی ندارم قبلان پنیک اتک داشتم الان خیلی‌ خفیف عصبیم کنن یه کوچولو چن ثانیه میاد و میره من اگه پودر مخمر آبه جوو بخورم برام بد نیس یهو قلبم وایسه یا کبدو از کار بندازه؟هیچ مشکله جسمی‌ ندارم فقط انرژی تن من صفر همه آزمایشی‌ دادم از آهن تیرویید هیچیم نبود همه چی‌ اوکی بوده اگه شما نظرتون مخمر نیس قرص میدین یه چیزی بدین به شکل شربت باشه چون با قرص قورت دادن مشکل دارم اگرم که ویتامین میدین بگین می‌شه ۲ نصفش کرد خرد دیگه هر چی‌ شما صلاح میدونین بدین که هم چاق شم هم انرژی تنم اوکی شه عصبی شدم به همه میپرم معلومه یه چیزی تو تنم کمه لطفا به ایمیلم زود جواب بدین عدد ۷ رو به انگلیسی وارد کنید دیگه تحمل ندارم چی‌ کار کنم من احتیاج دارم یه چیزی بخورم بهم کمک کنه اشتهام زیاد شه اشتها ندارم خودم هی‌ از صبح تا شب ۸ وعده بخورم یه وعده میخورم دیگه سیرم تا بره فردا. در ضمن بهم بگین تا چه مدت مصرف کنم اگه چیزی تجویز می‌کنید

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)