صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان قطع ناگهانی پریود

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

s.bh9737_57193
    کاربر

سلام خانم دکتر خسته نباشید وممنون از وقتی که برای پاسخ گویی به سوالات میذارین..
    دختری 26 ساله هستم ک متاسفانه سه بار با نامزدم رابطه داشتم و همین باعث قطع پریود این ماه من شده و علتش رو نمیدونم چیه..
    اولین رابطه تقریبا 14 روز پیش صورت گرفت به صورت مقعدی و مالشی و منی بر روی شکم من ریخته شد.. رابطه دوم تقریبا یک هفته بعد از اون و به همین صورت بود که کمی شک داشتم ک پیش آب با اندام من برخوردی داشته یا ن..ضمن اینکه عرض کنم باکره هستم و هیچ دخولی از جلو صورت نگرفته..رابطه سوم و اخر در تاریخ5/8 بود و باز هم به علت شک به برخورد مایع منی یا پیش اب با اندامم بعد 4 ساعت از رابطه قرص لوونورژسترول مصرف کردم..اما این قرص رو فقط بعد از رابطه سوم استفاده کردم و دو رابطه اول چون در حد شک بود استفاده نکردم..دوره های پریود منظمی داشتم تا به حال و 28 روزه..اخرین روز پریودم هم حوالی 14 و13 مهر بود..بی بی چک انجام دادم جواب منفی بود و ازمایش خون هم در تاریخ 8/11 انجام دادم و منفی بود..ولی هنوز خبری از پریود نیست خیلی استرس دارم و همین باعث شده خیلی عصبی بشم..خواهش میکنم راهنمایی کنید..آیا نیازی ب تکرار آزمایش خون هست؟اگر آزمایش چند روز قبل پریود باشه ممکن جوابش صحیح نباشه؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.آیا ممکن تاثیر قرص باشه؟گاهی وقت ها هم درد پهلو و زیر شکم در حد خفیف دارم

سلام دوست عزیز. داروهای ضد بارداری اورژانس می توانند باعث بهم خوردن نظم عادت ماهیانه . قطع یکماهه یا افزایش ان گردند بنابراین اگر مواردی که گفتید منفی بوده است نگران نباشید. و اگر ماه بعد مجدد پریود نشدید به یک متخصص زنان مراجعه کنید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.