این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 7 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

0914729_69349
    کاربر

سلام.خسته نباشید .ببخشید من لرزش دست دارم که این حالت در مواقع استرس زا بیشتر میشه ولی در حالت عادی خلیفه.ممنون میشم اگه یک درمان قطعی رو معرفی بفرمائید در ضمن من دانشجوی پرستاری هستم که این روکارم خیلی تاثیر داره

لطفا ابتدا علل مهم لرزش رو بزرسی و رد کنید اختلالات غده تیرویید. ام اس. و حتی پارکینسون و برخی کمبودهای تغذیه ای . مسمومیت با فلزات سنگیین ناشی از الودگی ها. برخی داروها
    روانگردانها و گاهی الکل
    سایر علل که از جمله مشاغل یا شخصیتهای پر استرس.و عصبانی. از شایهترین علل ان هستند. برای درمان و حتی رد علل مهم می توانید از طب سوزنی یا همیوپاتی کمک بگیرید

لطفا ابتدا علل مهم لرزش رو بزرسی و رد کنید اختلالات غده تیرویید. ام اس. و حتی پارکینسون و برخی کمبودهای تغذیه ای . مسمومیت با فلزات سنگیین ناشی از الودگی ها. برخی داروها
    روانگردانها و گاهی الکل
    سایر علل که از جمله مشاغل یا شخصیتهای پر استرس.و عصبانی. از شایهترین علل ان هستند. برای درمان و حتی رد علل مهم می توانید از طب سوزنی یا همیوپاتی کمک بگیرید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.