صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن مغز و سیستم عصبی سردس و بی حسی و درد در هر دو پا

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 3 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #17750

  veeeiran_40184
  کاربر

  سلام.
  من مردی هستم 38 ساله .مدت 3 سال است احساس سردی و بی حسی و درد در ساق و کف هر دو دارم. یک درد پراکنده در کف پا و انگشتان پا همراه با سردی .نتایج آزمایش پوکی استخوان و نوار عصب عضله و ام آر آی از کمر و آزمایش خون همگی نرمال هستند.تشخیص پزشکان سندروم پای بی قرار است .اما به داروهای روپینیرول و رستین و سیفرول جواب نداده.این درد شبها ساعات استراحت به سراغم میاد وصبح ها و در طول روز یه بی حسی و احساس بدی در مچ و ماهیچه پشت ساق هر دو پا دارم
  کاهش وزن هم کمکی بهم نکرد.تنها با ماساژ و گرم کردن پاها همون موقع کمی آروم تر میشه .لطفا کمکم کنید .تمام زندگیم بهم خورده ….

 • #17849

  سلام. با اطلاعاتی که داده اید سندرم پای بیقرار محتملترین تشخیص هست ولی با این حال افزایش برخی ریز پروتیین های خون ونین علایمی را نیز ایجاد میکند لذا برای رد این تشخیص احتمالی به متخصص خون مراجعه کنید..
  برای درمان سندرم پای بی قرار طب سوزنی بسیار کمک کننده است.

 • #18097

  سلام.

  با اطلاعاتی که داده اید سندرم پای بیقرار محتملترین تشخیص هست ولی با این حال افزایش برخی ریز پروتیین های خون ونین علایمی را نیز ایجاد میکند لذا برای رد این تشخیص احتمالی به متخصص خون مراجعه کنید..
  برای درمان سندرم پای بی قرار طب سوزنی بسیار کمک کننده است.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.