صفحه اصلی انجمن ها روانشناسی سردر های مکرر

این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مدیر سایت مدیر سایت در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

sarfaraz2050
    عضو

سلام دکتر من دختری 19 ساله هستم و تک فرزند ک 1 ساله و نیمه ک پدر و مادرم را از دست دادم از اون موقع سردرد های شدیدی دارم که با گریه تشدید میشه خودم رو مقصر تصادف پدر و مادرم میدونم افسردگی هم دارم و شب ها کابوس میبینم دیگه دوست دارم بمیرم و آرزوی مرگ میکنم سردرد هام بیشتر ب ناحیه گیج گاهی و چشم تیر میکشه و با درد دل عرق ریزش استفراغ سرگیجه و همراه بعضی اوقات هم از حال میرم با سکوت و خواب سردرد هام بهتر میشه کمبود کلیسم هم دارم و افسردگی و شب ها هم کابوس میبینم غذا هم خیلی کم میخورم حدود نصف یک وعده بیشتر نون خالی اگه چیزی بخورم بالا میارم دیشب برای اولین بار خون بالا آوردم فک میکنم دارم میمیرم اینگار ی طناب دور گردنمه سابقه میگرن صرع یا بیماری دیگه هم ندارم صرفه هم نمیکنم سل هم ندارم اینا را هم دارم با گریه تایپ میکنم قرص مسکن هم زیاد میخورم با معده خالی پول دکتر رفتن هم ندارم آقای دکتر تو را خدا همینجوری ویزیتم کنید بگید چمه چجوری میتونم خوب بشم داره سردرد ها دیونم میکنه…..مرسی از وقتی ک گذاشتید

مدیر سایت
    مدیر سایت
    کلید دار

سلام. دوست عزیز با توجه به شرح حالی که گفتید از طریق سایت نمیشه راهنماییتون کرد. با شماره 02188996221 تماس بگیرید وارد قسمت پشتیبانی سایت بشید تا راهنماییتون کنم .

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)