این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی در 10 ماه, 4 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

با سلام. بنده 29 سال دارم و از 23 سالگی رابطه جنسی دارم. از زمان بلوغ تا حدود یک سال پیش قاعدگی بسیار منظمی داشتم. در این مدت با انواع مشکلات در قاعدگی مواجهم، از نامنظم بودن شروع شد تا این اواخر لکه بینی 7 تا 10 روز پیش از قاعدگی که واقعا خسته ام می کند. به علاوه این که خارش و سوزش هم در ناحیه واژن برای مدت طولانی داشته ام. دو دوره دوفاستون تا 12 رو ز مصرف کردم که در ماه سوم همه چیز مرتب بود و خیلی خوشحال بودم. اما بعد از یک ماه دوباره همان مشکلات برایم پیش آمد. چند روز پیش سونوگرافی ترانس و کامل رفتم و هیچ مشکلی نبود. الان در حال مصرف 3 دوره دوفاستون تا 15 روز هستم. که در اولین دوره مصرف پس از 7 عدد مصرف به طرز باور نکردنی لکه بینی م شروع شده است. بسیار پریشان هستم. سوال اول: آیا باید با وجود لکه بینی شدید و احتمال پریود شدن باز هم دوره 15 عددی دوفاستون را کامل کنم؟

توصیه پزشک این بود که پس از سه ماه مصرف دوفاستون و عدم بهبودی بایستی کورتاژ شوم!!!
    اما من دقیقا نمی دانم چه چیزی باید کورتاژ شود وقتی رحم م سالم و بدون ضایعه است و این که در صورت کورتاژ آیا 100 درصد تضمین وجود دارد که بنده سلامت کامل خود را به دست بیاورم
    سوال دوم: واقعا راه درمان من چیست؟

از شما سپاسگزارم

سلام. اگر ساکن تهران هستید جهت رزرو وقت معاینه میتونید با شماره 02188986527 تماس بگیرید

در غیر اینصورت میتونید با بنده تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم. شماره تماس جهت مشاوره تلفنی: 02188996221 روزهای فرد ساعت 12 الی 14

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)