این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 4 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #17736

  reporter.asadi_37020
  مشارکت کننده

  سلام.26ساله.سابقه 15 سال ورزش حرفه ای (رزمی .موتور سواری)8ماه در اثر وارد شدن ضربه مستقیم در فوتسال (تک به زانو)درد خفیفی شروع ورفته رفته بیشتر.موقع موتور سواری .ایستادن .نشستن 4 زانو.دستشویی بادرد بسیار شدید در زانو مواجحه میشوم که با حرکت کردن وتحمل درد کاهش میابد تا احرکت های بعد که منجر به درد می شود.سرما درد را تشدید میکند.هیچگونه احساس مبنی بر خالی کردن ندارم .درد ابتداعا در پشت زانو بوده اما چندیست علاوه بر پشت زانو به روی زانو هم کشیده شده.با توجه به شغلی که دارم ناچارا ساعت های مدیدی ایستاده یا در حال موتور سواری. هستم .
  این درد به چه دلیل است؟چگونه می توان از درد ان کاست ؟ ایا احتمال اسیب جدی به بافت ها وعضلات هست ؟ احتمال وجود دارد که این درد شدید تر شود ویا محدودیت حرکتی برایم ایجاد کند؟
  سپاسگذارم….

 • #17744

  .لطفا ابتدا از میزان اسیب وارده مطمئن شوید. اینکه چه چیزی اسیب دیده است؟؟ مهم است که برخسب ا ن درمان خاص خود مورد نیاز است. در اسیبهای غضروفی زالو درمانی بسیار موثر است و نیز در اسیبهای تاندونی ک.نیازمند جراحی نباشد زالو درمانی و طب سوزنی می توانند به شما کمک کنند.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.