صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان شیردهی زانودرد در شیردهی

این موضوع شامل 2 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر افشین حسابی _ متخصص ارتوپد دکتر افشین حسابی _ متخصص ارتوپد در 2 سال, 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

elnaz mohamadpour
    مشارکت کننده

سلام من زانو درد زیادی دارم 28 سالمه و شیر میدم دکتر گفته نرمی غضروف داری میشه شما بگید چی استفا ده کنم؟

سلام
    به منظور جلوگیری از زانو درد و درمان نرمی غضروف باید مکمل های کلسیم و ویتامین دی را مصرف نمائید. هم چنین اگر با توجه به قد خود وزن بالای دارید باید درصدد کاهش وزن خود باشید. منابع غذایی پرپروتئین مصرف کنید و از مواد غذایی سالم و میوه و سبزیجات غنی از املاح و ویتامین در برنامه غذایی خود قرار دهید.

سلام
    بهتر بود در ابتدا می گفتید به هردو زانو تزریق انجام شده یانه؟ هم چنین اینکه شما سابقه ضربه در زانو یا تصادف یا زمین خوردگی دارید یانه ؟
    اگر یکی از دو زانو تزریق شده باشد زمان درد اینکه تازه تزریق شده یا چندماه یا چند سال پیش هم هائز اهمیت می باشد.
    در ابتدا باید آزمایش کلسیم، فسفان و آلکالین فسفات درخواست کنید تا میزان عناصر موردنظر در بدن شما سنجیده شود. هم چنین میزان در معرض بودن شما در نور خورشید هم موضوعی است که باید عنوان شود.
    اگر فاصله بین استخوان تا کشکک در د می کند و مدت زمان درد طولانی و به درمان دیر پاسخ می دهد درمانش فیزیوتراپی می باشد . در برخی مواقع دارو درمانی هم تجویز می شود. در موارد شدید ممکن است جراحی هم صورت بگیرد.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)