این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mehrdadmotori_1998_26342 در 1 سال, 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

با سلام یه سه سالی هست قلیون می کشم 18 سالمه یه سال نیم هفته ای دوبار یه هفته یه بار میرفتم ولی بعدش کمش کردم مثلا ماهی یه بار بنده در مری و همچنین معده احساس سوزش میکنم و احساس میکنم ریم هم درگیره ولی نمی دونم همه اینا بخاطر مشکل در ریه هس یا معده تنگی نفس در حالت عادی ندارم ولی در ورزش زود نفسم می گیره صدام هم کمی خش دار شده سرفه مزمن و شدید ندارم ولی نسبت به حالت عادی کمی بیشتر شده یه بار یه سرفه خیلی بد کردم خلت سفت با مقدار خیلی کم خون لخته اومد بالا به جز اون بار دیگه تکرار نشد ولی یه احساس گرفتی تو سینم دارم و اینکه وقتی ورزش میکنم شروع به خس خس و دردی که میگم بیشتر میشه وقتی شربت معده می خورم این سوزشا دو سه روزی میره ولی همیشه اینجور نیس وعضی وقتا فقط کمتر میشه حالا با تمام این تو ضیحات به نظر شما مشکل معده دارم ؟؟ یا ممکنه سرطان ریه داشته باشم چند وقتیه زهنمو خیلی مشغل کرده دیگه اون ادم قبلی نیستم خواهشا جواب بدین دوسم ندارم برم دکتر چون می ترسم ازمایش بگیره سرطان ریه داشته باشم ولی احساس ضعف و خستگی ندارم اشتها هم کم نشده وزنم کم نمی کنم ولی خوب نگرانم کرده به نظر شما مشکل کجاس از چیه

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)