این موضوع شامل 3 پاسخ ، و دارای 4 کاربر است ، و آخرین بار توسط  23 در 1 سال, 9 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

با سلام و حسته نباشید.من یک خانم 26 ساله هستم که 2 سال است ازدواج کرده ام.اما متاسفانه همسرم خیلی کم با من رابطه زناشویی داره و خود ارضایی دارد.زمانی هم که من بهشون میگم که خود ارضایی داشته اند انکار کرده و به من دروغ میگویند در صورتی که من میدانم که خودارضایی داشته اند«فقط یکبار قبول کردند که خود ارضایی داشته اند» با اینکه من خیلی هم به خودم میرسم و همیشه مرتب و خوشبو هستم و سعی میکنم آرامش را برایشان فراهم آورم و سعی میکنم هر موضوعی که خوشایندشان نیست را مطرح نکنم اما رابطه ما هر روز دارد سردتر میشود.و حتی همسرم ترجیح میدهد تنها بخوابد.همسر من کمی هم عصبی هستند و زود از کوره در میرود و زمانی که من در مورد مساله ای صحبت میکنم که خوشایندشان نیست داد میکشند تا من دیگر ادامه ندهم.من خیلی ناراحت هستم و احساس میکنم دارم افسرده می شوم.لطفا من را راهنمایی کنید که چکار باید بکنم.ممنونم.

با سلام
    در مورد کاهش یافتن میزان و دفعات روابط زناشویی دلایل و علل متعددی وجود دارند و مواردی این چنینی که خودارضایی جایگزین رابطه ی اصلی می گردد معمولا مربوط به عادات خودارضایی به صورت مکرر در دوران پیش از ازدواج می شود و لزوما ارتباط چندانی به جذابیت همسر ندارند پس در مرحله ی اول احساس غیر جذاب بودن و اینکه ریشه ی اصلی مساله در شما هست رو از خودتان دور کنید و در ادامه با توجه به این که بد کارکردی های روابط زناشویی اغلب ناشی از سطح اضطراب بالا می شوند و با توجه به سطح پایین آستانه ی تحمل همسر شما ( با توجه به توضیحات خودتان در مورد کم تحملی ایشان) پیشنهاد میکنم از کمک های مشاوره ای برای تعدیل و شناسایی ریشه های اضطرابی ایشان بهره بگیرید سپس در مراحل بعد وارد مسایل خانواده درمانی شوید.

سلام. رابطه جنسی یک رابطه دوطرفه است، زمانی که یکی از طرفین وارد رابطه نمشود یا تمایلی ندارد، الزاما به این معنی نیست که طرف مقابل جذاب نیست یا فرد مناسبی برای رابطه جنسی نیست. البته در بعضی از موارد که یکی از طرفین (اغلب خانم ها) در رابطه جنسی، دیگری را تحقیر میکنند و توانایی او را در رابطه جنسی زیر سوال میبرند، دیگری ممکن است تلاش کند نیاز جنسی خود را از روش دیگری از جمله خودارضایی برآورده کند؛هرچند مبحث خودارضایی هم میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد. اما به طور اختصاصی درباره رابطه شما و همسرتان مجهولات زیادی وجود دارد از جمله روند رابطه جنسی از ابتدا تا کنون، تاریخچه جنسی آقا و… همیچنین ابهاماتی در خصوص ویژگی های فردی ایشان(عصبی و …)، شما و…! بنابراین چنانچه تمایل داشته باشید که بتوان علت این مساله را بدست آورد، بهتر است در خصوص مجهولات مطرح شده توضیح دهید. باتشکر. دائمی

23
    مشارکت کننده

سلام من23سالمه و همسرم31سالشه8ساله ازدواج کردیم همسرم بیش ازحد به سکس علاقه منده به قول خودش خسته نمیشه حتی اگه هر شب سکس داشته باشیم اوایل من مخالفتی نداشتم اما به مرور زمان کم کم بی میل شدم بیشتر بی میلی من از بعد زایمانم شروع شد دو سال و نیم پیش.طوری که بیشتر مواقع دست رد به سینش میزنم و یک دعوا هم ضمیمه اونشب میشه بعضی وقتا هم در حال سکس هیچ کاری انجام نمیدم فقط یه رابطه ای اتفاق میفته و تمام.خودم دوست ندارم اینجوری باشم میدونم همسرم عذاب میکشه با خودم میگم امشب دیگه مثل اوایل میشم ولی همین که قراره رابطه داشته باشیم هر چی رشته بودم پنبه میشه ومیشم همون ادم شبای قبل..از همسرم خجالت نمیکشم ولی نمیدونم چرا برای سکس باهاش همکاری نمیکنم خیلی باخودم کلنجار میرم ولی به جایی نمیرسم چکار کنم؟دوست ندارم همسرم ازار ببینه ولی نمیتونم نیازهاشو برطرف کنم.همچنین میترسم همسر برام یه جایگزین پیدا کنه..البته خودم هم از قبل تودارتر شدم زیاد باکسی حرف نمیزنم نمیتونم شروع کننده ی خوبی برای هم صحبتی با دیگران باشم ترجیح میدم تا سوالی ازم نشده پاسخ ندم ایا به اینها هم مربوط میشه؟ممنون میشم راهنماییم کنین

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)