صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان جراحی های زنان لاپاروسکوپی راهنمایی برای انجام عمل لاپارسکوپی

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 2 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

vahidreza64_74142
    مشارکت کننده

با سلام
    من جوانی 30 ساله با قد 190 و وزن 110 و استخوان بندی درشت هستم . از دوره نوجوانی به تعرق شدید گرفتار هستم و تا به امروز هم تعرق بسیار شدیدی بدون هیچ علت خاصی را داراهستم . طی سرچی که در سایتها زدم روشی جراحی لاپاراسکوپی برای عمل تعرق شدید وجود دارد که این تعرق رو به کل از بین میبره ولی ان پزشک خاص تنها با بیمه های خصوصی تحت قرار داد بود و با بیمه تکمیلی نیرو های مسلح ما کار نمیکنه و برای همین هزینه عمل و بیمارستان رو باید ازاد و در حدود 5 میلیون تومان بپردازم که حقیقتا برای من سنگین هستش ! تا یادم نرفته این تعرق من تو ناحیه سر و صورت بیشترین نمود رو داره متاسفانه !
    حالا میخواستم ببینم ایا این عمل رو دکتر های دیگه در بیمارستان هایی که به بیمه ما توجه کنند وجود داره یا در ایران فقط اقای دکتر طولابی این عمل رو انجام میدن ؟ 🙁
    لطفا اگر جایه دیگه و دکتر دیگه ای که این عمل رو با دفترچه ما انجام میده هست معرفی کنید

سلام.در این روش رشته عصبی محرک غدد نواحی درگیر قطع میشه به نظر می زسد باید شیوه ای دایمی باشد ولی نتایج ان قطعی نیست
    شیوه های کم هزینه تری مانند طب سوزنی و همیوپاتی هم وجود دارد ولی انها هم زمانبر هستند.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)