صفحه اصلی انجمن ها بیماری ها اختلالات اسکلتی و عضلانی درد پا ودست چپ و همچنین عضلات این قسمتها براثر استرس و سرما

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  aghajari.mehran_22233 در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

مهران:
    من چند سال پیش توی خوابگاه که بودم یه شب ساعت1از شدت درد بازوی دست چپم از خواب پریدم.ایندر درد داشتم که نگو…دقیقا از بالای مچ دست تا آرنج.
    اینقدر هم دماش بالا بود که نگو.دمای این قسمت کلا با دمای بقیه جاهام فرق داشت.
    از احمقی بلند شدم رفتم دستمو گرفتم زیر آب سرد.تا صبح نخوابیدم.بعداز اون شب معمولا ماهی یه بار این وضعیت برام پیش می اومد.یه مدت بعدتر شامل پای چپم هم شد.مثلا یک یا دوماهی یه بار…بعدها بیشتر وقتی موضوعی ناراحتم میکرد این وضعیت زودتر رخ میداد.
    بعداز مدتها حدودا از سه سال پیش شدیدا بد سرما شدم.شاید باورت نشه که پنج یا شش ماه سرما فقط بغل بخاری ام.پاهام بخصوص انگشتام گرم نمیشن.از سرما شدیدا بدم میاد.بلافاصله استخوان پاهام بلاخص پای چپم درد میگیره…
    حالا از ایام انتخابات با فشار و استرسی که بهم وارد بود شدیدتر شده مخصوصا دست چپم که شبا نمیذاره بخوابم.طاقت کار باهاش ندارم حتی رانندگی یا کار باگوشی.بعضا حتی سریع بندهای انگشتام درد میگیره طوری شدید که احساس میکنم پوست پشت دستم زخمه. مهران:
    حالا نمیدونم به چه متخصصی باید مراجعه کنم.
    آخه یه بار هم رفتم 32تا ازمایش دادم فقط چربی داشتم.همین.
    آخه موقع درد نمیدونم رگه استخونه…یا گوشته…
    حالا اگه بلدی راهنماییم کن…
    ببخشید که متن طولانیه و عامیانه نوشته شده آخه توی تلگرام نوشته بودم و کپی کردم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)