این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

man_utd106_84657
    مشارکت کننده

بنده چند روزی هست شکمم خوب کار نمیکنه.درد هم کمی دارم.به عبارتی که به دستشویی میروم.انگار شبیه جوی اب هست که جلوش چیزی باشه اب رد نمیشه. همینطوری. بسته شده و شکمم درست کار نمیکنه. چه داروی خاصی برای آن مفید میباشد.فکر کنم براثر استرس اینطوری شده چند روزی هست.گاهی هم درد میکند.بیشتر از معده هست فکر کنم زیر شکم وشکم درد دارد؟

سلام.ایا شما سابقه یبوست دارید؟؟ ایا دفع پاز دارید؟؟ سفر طولانی هوایی اخیر نداشته اید؟؟ یا این اولین بار است؟؟ وضعیت غذایی خود را بررسی کنید. با معاینه باید وضعیت وجود مدفوع در انتهای روده برزسی شود. اگر دفع گاز دارید و مدفوع در انتهای روده هست. مصرف مایعات را افزایش بدهید و از غذاهای ابکی بیشتری استفاده کنید. فعالیت بدنی خود را بیشتر کنید و روزی نیم ساعت پیاده روی کنید. ساعات خواب منظمی داشته باشید هر روز ده انجیر خشک بخیسانید وقتی لعاب داد در طول روز میل کنید. و اگر با همه اینها باز هم دفع نداشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)