این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 7 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

hessehanan_65949
    کاربر

با عرض سلام و خسته نباشی
    بنده متاهل و 25 سال سن دارم
    هر از گاهی احساس درد در ناحیه مثانه دارم به پژشک مراجعه کردم در سونوگرافی گفتن مثانه مشکلی نداره و در ازمایش خون و ادار و منی هم که دادم فقط گفتن مقداری خون در ادرار مشاهده میشه که دکتر سونو هم گفتن سنگ بسیار ریزی در کلیه داری میخواستم ببینم مشکل مثانه من چیه که بعضی اوقات تا چند روز درد شدید میگیرم چکار کنم
    با تشکر

سلام.در اینجا سایر علایم شما و در کل شرح حالی مفصل از وضعیت شما مورد نیاز است .با اینحال برخی عفونتهای ادراری که نیاز بیشتری به کشت دارند نیز مطرح هستند. گاهی التهاب مثانه و گاهی انقباضات شدید شکمی به دلایل مختلف از جمله وضعیت نشستن و یا استرس ها را باید بررسی کرد.و در نهایت سندرم درد مثانه است که مانند دردهای میگرنی اتفاق می افتد و علت خاصی ندارد. برای این موضوع میتوانید به پزشک طب سوزنی یا همیوپاتی مراجعه کنید

سلام.در اینجا سایر علایم شما و در کل شرح حالی مفصل از وضعیت شما مورد نیاز است .با اینحال برخی عفونتهای ادراری که نیاز بیشتری به کشت دارند نیز مطرح هستند. گاهی التهاب مثانه و گاهی انقباضات شدید شکمی به دلایل مختلف از جمله وضعیت نشستن و یا استرس ها را باید بررسی کرد.و در نهایت سندرم درد مثانه است که مانند دردهای میگرنی اتفاق می افتد و علت خاصی ندارد. برای این موضوع میتوانید به پزشک طب سوزنی یا همیوپاتی مراجعه کنید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.