این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

با سپاس از سایت خوب و زحمات بشر دوستانه شما…خانم 42 ساله ای هستم که و سال است بیمارم و کسی تا کنون نتوانسته علت بیماریم را مشخص کند….بیشتر وقت ها دست هایم خواب میره .قلبم تیر می کشه تا مثلا دو روز . خوب که شد سرم درد میگیره ….حدود دوسه روز خوب که شد حس ضعف و لرزش همه بدنم میگیره .غذاهای مقوی میخورم ..مغزها .. گوشت کباب شده ..گل بابونه..داروهای تقویتی…بهتر که شد معده ام داغونم می کنه و یا اسید ترشح می کنه یا ورم داره….در رژیم سخت معده هستم …..آروم که شد سرگیچه دائمی تا یک هفته مثلا …..دوباره از نو…همه آزمایشات رو کردم …همه نرمال…دیگه خسته شده ام و دیوانه از دست خودم .معلم هستم و الان دوهفته هست مدرسه نرفته ام و کلاس درسم بی دبیر….خواهش میکنم تمنا دارم دردم را پیدا کنید و ازین حال نجاتم دهید از زندگی سیر شده ام…

سلام. دوست عزیز وضعیت شما یقینا نشان دهنده بیماری خاص و خطرناکی نیست انچه مسلم است این است که سیستم تنظیم کننده بدن شما از حالت تعادل خارج گشته است این عدم تعادل در ازمایشات اعلب نشان داده نمی شود. لازم است به پزشکان طب مکمل مانند طب سنتی و همیوپاتی مراجعه کنید و ضمن دادن شرح حال کاملی از وضعیت جسمی و روحی خود به درمان یکپارچه این عدم تعادل در وضعیت سلامت خود بپردازید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)