این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

fariba.am93_73440
    کاربر

سلام،من دختری 29 ساله هستم ،چندروز پیش بعد از دفع مدفوع متوجه چکیدن چند قطره خون روشن شدم که جدا از مدفوع بود و درد هم نداشت ولی بعد گذشت دوروز دیگه خونی ندیدم و فقط همون بود.البته یبوست طولانی نداشتم فقط همون روز مدفوع خشک داشتم اونم به خاطر خوردن انار بود.باید بگم که من در حال درمان سرطان سینه هستم و دوره های شیمی درمانیم تموم شده و 12جلسه از30 جلسه پرتودرمانیم فقط مونده.البته غده ی لنفاویم یکیش درگیر بود و همش رو ورداشتن فقط بقیه اش توی آزمایشگاه گم شد و دیگه نمیدونم چندتای دیگه اش درگیر بود یا نه.ولی خب اول شروع شیمی درمانی از من اسکن استخوان و سی تی شکم و لگن و عکس رادیوگرافی گرفتن و همه چی خوب بود و مشکلی نداشت.بعد از شیمی درمانی هم عکس رادیوگرافی و تستهای کبدیم خوب بود.ولی با این حال خیلی نگرانم.اینم بگم که من نصف روز رو داخل ماشین میشینم چون پرتودرمانی ام رو در شهر دیگه میرم.میتونه این نشستن ها علتش باشه؟از پزشک آنکولوژی هم که پرسیدم گفت که یه بار مسئله ای نیست و اگه تکرار شد باید معاینه بشی و اینم گفت که سرطان سینه به روده متاستاز نداره.میشه منو راهنمایی کنید از کولونوسکوپی میترسم و روم هم نمیشه و میگم تا لازم نباشه نرم.

سلام. دوست عزیزم استرس یکی از مسایلی است که بهتر از تا حد امکان از ان دوری کنید. اصلا نگران این خونریزی بی موقع از مقعد خود نباشید .حتی اگر تکرار شود ممکن است یک بواسیر ساده باشد. که به راحتی قابل درمان است. حتما فعالیت بدنی به اندازه کافی داشته باشید و به اندازه کافی تفریح کنید شما یقینا بهتر از هرکس دیگری قدر لحظات زندگی را میدانید از این موهبت خوب استفاده کنید. بعد از هرباز نشستن طولانی در ماشین هم حدود نیم ساعت پیاده روی کنید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.