این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی در 2 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

با سلام
    راستش من یه نوجوون 17 سالم که شهوت خیلی سراقم میاد و بعضی وقتی غیر قابل کنترله . از لحاظ اراده هم زاید قوی نیستم.بیشترین مدت تحملم 45 روز بوده و بعد …
    خلاصه میخواستم بدونم میشه از قرص سیپروترون استات مصرف کنم؟اینکه میگن سینت بزرگ میشه تا چه حد ممکنه و اصلا تو همه هست؟
    سابقه بیماری خاصی ندارم و فقط میگرن دارم.
    یه کاری کنید واقعا یه نو جوون رو از فساد و . . . نجات دادید.

۱-سلام

دوست عزیزم،اینکه نوشتین،شهوت من زیاده کاش بیشترتوضیح میدادین که منظورتون چیه. دختران وپسران بعدازرسیدن به سن بلوغ وشروع به کارغدد وهورمونهای جنسی دربدنشان احساس نیاز وتمایل به ارضاشدن این میل نیزدرانهابوجودمی ایدکه این امریست کاملا طبیعی .درسن هفده سالگی که شماقیدکردید ،این مساله طبیعی است واصلا نیازبه دارو ندارد.اینکه شمانوشته اید ۴۵ رروزتحمل کردم متوجه منظورتان نشدم،اگرخودتحریکی انجام میدهیدسعی کنیدعوامل محرک راازخوددورکنید،ازغذاهای پرادویه،فلفل،خرما،موزوغذاهای باطبع گرم استفاده نکنید،شستشو بااب سردهم کمک کننده است.امامطلقا ازدارو استفاده نکنید.

جهت راهنمایی بیشتر می توانید روزهای زوج از ساعت 9 الی 14 با شماره 02188996221 داخلی 417 بخش بهداشت جنسی تماس بگیرید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.