این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مدیر سایت مدیر سایت در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

سلام.خیلی گشتم تا یه جای مطمعن پیدا کنم تا بتونم سوالمو غیره حضوری بپرسم.من یه دختره ۲۵ساله هستم.سید هستم و فوق العاده(ببخشید انقد راحت حرف میزنم ولی مجبورم)گرمم.یعنی شهوتم زیاده.دوست پسر هم دارم که خداروشکر پسره خوبیه و قابل اعتماد و همم دوست داریم که این باعث شده باهاش رابطه سکس داشته باشم.تقریبا هفته ۱بار میرم پیشش که چند بار هم سکس داریم در طول او چندساعت.ولی من بازم در طول هفته درگیره این قضیه هستم.شنیدم نماز خوندن کمک میکنه.شروع کردم به نماز خوندن کم تر شد و هنوزم نیازم زیاده.بعضی وقتا حالم از خودم بهم میخوره.چون قیافم‌خوبه و….کافیه اراده کنم که پسرا بیان ولی خب چون به دوست پسرم علاقه دارم اصلا حاضر به خیانت نیستم.الان دو سه باره که دست به خودارضاعی زدم.بعدش خیلی حالم بد شده و توبه کردم ولی نمیشه…نمیتونم.ترو‌خدا کمکم کنید که ادامه ندم و عادت نشه.بازم عذر میخوام انقد راحت حرفمو زدم.در ضمن علاقه ای به ازدواج ندارم.همش نگرانم طرفم بگه نمیتونم از پست بر بیام و…..با تشکر از سایت و کانالتون تو تلگرام

مدیر سایت
    مدیر سایت
    کلید دار

سلام،ممنون از اعتمادتون به مجموعه کلبه سلامتی،لطفا روزهای زوج از ساعت 9 الی 14 با شماره 02188996221 داخلی 417 بخش بهداشت جنسی تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون میکنند.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)