صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن ریه ها و سیستم تنفسی خلط سینه و درد ناحیه سینه

این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  areya5963 در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

areya5963
    مشارکت کننده

سلام و آرزوی قبولی طاعات و عباداتمن 36 سالمه دانشجو هستم در ناحیه بین گلو و سینه خلط دارم همراه اون سینه ام درد داره قبل پیش متخصص گوش و حلق و بینی رفتم گوشام و سینوسام مشکلی نداشت عکس هم گرفتم که چیزی نشون نداد از سینه هم چند ماه قبل عکس گرفتم اون موقع هم همین حالت را داشتم باز پزشکا گفتن چیزی نیست این در حالی است که سینه ام درد می کنه و ترشح خلط داره در ضمن دست و پاهام گاه گاهی متورم میشه همراه با سوزشه و دوباره خوب میشه باز یه جای دیگه ورم میکنه البته تنشهای روحی هم داشتم و بخاطر مسائلی مدتی به شدت افسرده بودم چک آپ هم دادم که ویتامین دی نزدیک نرمال بود و الکالین فسفات هم 356 بود بقیه نرمال بود یک نکته دیگه اینکه پدرم بخاطر سرطان ریه سال 1387 درگذشت وی سیگار در گذشته زیاد مصرف می کرد و اعتیاد هم داشت می ترسم من هم سرطان ریه داشته باشم البته بنده تاکنون هیچ نوع دودی استعمال نکردم و ورزشکار نیمه حرفه ای هستملطفا راهنمایی کنید تا حالا کلی هزینه آزمایش و دکتر دادم و شهرای شیراز و زاهدان و کرمان رفتم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)