این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  rose.hair7_46395 در 1 سال, 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

لطفا زود جواب منو بدین خیلی‌ طول میدین واسه پاسخ دادن
    من چند بار سوال کردم جواب مناسبی نگرفتم
    من خانوم ۳۲ ساله مجرد با قد ۱۵۸ و وزن ۵۰ هستم الان چند سالی احساس خستگی‌ بی‌ حالی طوری که حال ندارم ورزش کنم اعصابم سریع داغون می‌شه اشتها ندارم می‌خوام وزنم زیاد شه نمی‌شه رفتم دکتر هیچ مشکلی‌ نداشته آزمایشم نه آهن نه تیروئید هیچی‌، یه دکتری بهم گفت مولتی‌ ویتامین نیچر مید بخور یکی‌ گفت قرص مخمر آبه جوو بخور حالا مشکله من اینکه اولا من مشکل دارم با قرص قورت دادن من یه چیز شربتی مانند می‌خوام اگه وجود داره و اگرم وجود نداره آیا پودر مخمر با قرصش فرقی‌ هم دارند در اثرگذاری بر افزایش وزن و برطرف کردن خستگی‌ یا نه.لطفا یه چیزی بدین من بتونم استفاده کنم خسته شدم ،یه نگرانیم دارم اینکه که یهو یه دکتر بهم میگه هم ویتامین بخور هم مثلا جینسینگ من میترسم اوردوز کنه لطفا یه نسخهٔ مناسب به من بدین من برم تهیه کنم برم دنبال کارم ،،راستی‌ اگر شما هم میگین قرص ویتامین بخور می‌شه به ۲ نصف تقسیم کرد خورد من امریکا هستم هر چی بدین میشه اینجا پیدا کرد ممنونم adade 7 dar email ro be ENG vared konid plz

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)