صفحه اصلی انجمن ها سلامت مردان آندرویوز خستگی- شلی بدن- استعداد چاقی

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  hamidroma40_83538 در 2 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

hamidroma40_83538
    کاربر

سلام و عرض خسته نباشید.من مدت زیادیه احساس خستگی دارم. علاقه به ورزش دارم ولی احساس خستگی باعث میشه باشگاه کمتر برم. خیلی ها با چند ماه تمرین بدن مناسبی پیدا میکنن. ولی من بعد از گذشت 8 سال ورزش بدن شلی دارم . بدنم استعداد چاقی داره . سعی میکنم کنترل کنم ولی بازم سخته . زیر چشمم گود میوفته . رنگ پوستم همه میگن زرده.خونم خیلی زود غلیظ میشه. سالی 3بار خون اهدا میکنم . ولی بازم خونم غلیظه. اصلا خسته شدم . سرکارم به هیچ عنوان خسته کننده نیست. پشت لپ تاپ هستم. و مسیر رفت و آمدم هم کمه.ولی باز میرسم خونه خسته ام و احساس کوفتگی تو پاهام دارم.به خاطر همین حوصله تمرین باشگاه رفتن ندارم خیلی وقتا. البته سرکار کار آموز هستم و درآمدی ندارم به خاطر همین نتونستم فعلا به پزشک مراجعه کنم . تو رابطه جنسی خیلی زود ارضا میشم و بعدش دیگه تمایلی به نزدیکی ندارم. مشخصاتم : 30 ساله – پسر – قد 170- وزن 83(با ورزش -بدون ورزش یه ماه 10 کیلو اضافه میکنم) – به هیچ عنوان تا حالا دخانیات استفاده نکردم- بدنم خیلی شله با این که وزنه میزنم و هوازی میکرم . لطفا کمک کنید. تشکر

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.