صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان اختلالات هورمونی بی نظمی در قاعدگی خستگی بی احساس بودن نسبت به بدن وزندگی

این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط علیرضا مقصودلو _ کارشناس ارشد روانشناسی عمومی علیرضا مقصودلو _ کارشناس ارشد روانشناسی عمومی در 10 ماه, 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

rahmati.ali26_16918
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید
    من 17ساله هستم زمانی که از خواب بیدار میشوم احساس می کنم که هنوز خوابم می اید وخسته وکوفته هستم .
    در طول روز احساس گشنگی یا سیری ندارم بعضی اوقات انقدر غذا می خورم که معدم درد میگیره ولی بازم اشتاه دارم .
    زندگی برایم اهمیتی ندارد واکثر اوقات فکر به خودکوشی می کنم از رفتن توی جمع خوشم نمی اید واز بی حالی شدید رنج می برم که باعث شده بعضی اوقات یک ماه از خونه نرم بیرون نسبت به اتفاقات اطراف بی خیالی تمام دارم یا از گذشته خودم چیزه زیادی به خاطر ندارم

سلام
    برای رهایی از افسردگی که با آن‌ دچار هستید، به یک روانشناس مراجعه کنید. شاید روانشناس لازم بداند روانپزشکی را هم ببینید که موقتا دارویی که احوال شما را بر خلاف افسردگی سوق دهد مصرف کنید. روانشناس در اولویت است به دلیل اینکه به شما اشراف شناختی‌ نسبت به مشکل افسردگی بدهد. شما با دانستن اینکه چه بر روان شما می‌گذرد که سبب این احساسات و خستگی‌‌ها شده، قدم اول را در جهت بهبود برمیدارید. در قدم‌های بعد با برسی‌ افکار منفی‌ و افکار غیر منطقی‌، روانشناس در جهت اصلاح این ساختار فکری که مانند لنزی کدر جلوی چشمان شما را گرفته اقدام می‌کند. بسته به اطلاعاتی‌ که به روانشناس میدهید و روانشناس از شما میپرسد، راهکاری مناسب یا با ریشه یابی‌ و یا با تعدیل و اصلاح آنچه اکنون در جهت منفی‌ در جریان است به کار می‌بندد. فراموش نکنید که افسردگی فرصت بی‌ همتا برای خودشناسی و اعتلا است. ببینید چه درسی‌ خود شما می‌خواهد به خودتون بدهد…چه بینشی را خود حقیقی‌ شما در طلب است! بدترین کاری که می‌توانید بکنید، کمک نگرفتن از مشاور روانشناس با تجربه است: گویی دستتان شکسته باشد ولی‌ گچ نگیرید و به حال خود رهایش کنید.

جهت راهنمایی بیش تر می توانید با شماره 02188996221 داخلی 436 تماس بگیرید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)