این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط شهرزاد مقدادی _ کارشناس ارشدمشاوره و راهنمایی شهرزاد مقدادی _ کارشناس ارشدمشاوره و راهنمایی در 1 سال, 8 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

mei75_45597
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید من حدود4ماه ترامادول مصرف میکردم وترک کردم وحالا یک سال که یه حسی شبه حالت تهوع استرس نمی دونم حالم بده ودکتر روانپزشک رفتم هنوز خوب نشدم حالم بده نوار مغز وmriمغزم انجام دادم مشکلی نداشتم تمام ازمایشاتم انجام دادم و مشکلی نبود دکتر معده ومتخصص داخلیم رفتم بازم مشکلی نبود من چه دردی دارم باید چکار کنم وروانپزشکم میگه افسردگی داری ولی من حالم بده حس تهوع دارم ترس دارم نمی دونم چطوری توضیح بدم کمکم کنید با تشکر.

سلام
    اگر ترامادول یا هر ماده ی دیگه ای رو به کل ترک کردید حالت تهوع فعلی شما اون هم پس از یک سال ارتباطی به سابقه ی مصرف نداره ، من برداشتم اینه که اگر مشکل بدنی و گوارشی وجود نداره پس احتمالا اضطراب نهفته ای هست که عامل این حالت تهوع میشه و پیشنهادم اینه که به جای روانپزشک به روانشناس مراجعه کنید چون روانپزشکی متکی بر دارو درمانی هست و تجربه ی شما نشون داده دارو کمکی نمیکنه پس در اسرع وقت به یک روانشناس یا مشاور توانا مراجعه کنید و این نکته رو در نظر بگیرید که با یکی دو جلسه رواندرمانی قرار نیست تغییر بزرگی پیش بیاد چون اصولا این حد از اضطراب سرکوب شده که منجر به حالت تهوع های طولانی مدت میشه تا حدی زمان میبره تا برطرف شود.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)