صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن ریه ها و سیستم تنفسی جویای کار با مزایای فوق العاده

این موضوع شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

سلام.من چن مدته این ناراحتی رو دارم.سیگار رو هم کنار گذاشتم باز این درد هم با منه.احساس تنگی نفس میاد.اما ریه هام سالمه تا جایی که میدونم.نمیدونم غز معدم هستش یا نه.در اوج آلرژی که میاد،حالا اگه الرژی باشه،سینم جمع میشه.و باعث تنگی نفسم میشه.یکدفعه رفتم به پزشک عمومی.گفتش که الرژیه.و توفلین و تریامیسیولین تجویز کرد.ترشی و یا فلفل خوردنی،فرداش این عوارض تنگی نفس میادش.خیای ممنون.رضا ۳۸ ساله از تبریز

.سلام دوست عزیز بهتر است این تنگی نفس با برخی تستهای ریوی تایید بشه. منظور تنگی نفسهایی است که علل قلبی عروقی و ریوی دارند
    علابم همراه این تنگی نفس رو چک کنید. درد قفسه سینه.تهوع و استفراغ. خس خس سینه. ورم پاها. بدتر شدن با دراز کشیدن
    از انحایی که شما سیگار میکشیدید می توانند برونشیت مزمن و فیبروز ریوی از علل مهم ان باشند..
    خود الرژی یکی از عوامل مهم تنگی نفس است
    با اینحال علل غیر از قلبی و ریوی هم وجود داره.مثل کم خونی. علل اضطرابی.
    بنابراین به نظر می رسد بهتر است برای رد علل مهم به متخصص ریه یا داخلی یا قلب مراجعه کتید

در صورت تایید الرژی میوتوانید برای درمان ان از طب همیوپاتی کمک بگیرید.

.سلام دوست عزیز بهتر است این تنگی نفس با برخی تستهای ریوی تایید بشه. منظور تنگی نفسهایی است که علل قلبی عروقی و ریوی دارند
    علابم همراه این تنگی نفس رو چک کنید. درد قفسه سینه.تهوع و استفراغ. خس خس سینه. ورم پاها. بدتر شدن با دراز کشیدن
    از انحایی که شما سیگار میکشیدید می توانند برونشیت مزمن و فیبروز ریوی از علل مهم ان باشند..
    خود الرژی یکی از عوامل مهم تنگی نفس است
    با اینحال علل غیر از قلبی و ریوی هم وجود داره.مثل کم خونی. علل اضطرابی.
    بنابراین به نظر می رسد بهتر است برای رد علل مهم به متخصص ریه یا داخلی یا قلب مراجعه کتید

در صورت تایید الرژی میوتوانید برای درمان ان از طب همیوپاتی کمک بگیرید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)