این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر الهام کاوسی _ رزیدنت بیهوشی دکتر الهام کاوسی _ رزیدنت بیهوشی در 3 سال، 1 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

rahakianfar22
    کاربر

سلام و خسته نباشین. من مدتی هست ک جوش های زیادی روی پوست صورتم میزنم و این ئله خیلی منو ناراحت کرده تو این سن. تو دوران بلوغ اصلن جوش نزدم حتی یکی ولی الان ک 22 سالمه بعضی اوقات جوش های زیر پوستی بزرگی میزنم و خیلی دردناک. متاسفانه تموم جوش هارو دستکاری میکنم واان بیشترین چیز جای جوش هاست ک روی پوستم مونده. دکتربرام راکوتان تجویز کرد ولی فایده نداشت ازمایش هم مشکل هورمونی نداشتم. الان چیکار کنم ک از شر جوشهام خلاص شم? ?? واقعن ناراحتم افسردگی گرفتم. مجبورم برای پوشش صورتم از لوازم ارایش استفاده کنم ک بیزارم ازشون کمکم کنین ممنووووونم

سلام
    بروز جوش در صورت به عوامل مختلفی چون بیماری، قاعدگی در زنان و تغییرات هورمونی ،استرس و حالات روانی و مصرف داروها بستگی دارد. در ابتدای امر آرامش خود را حفظ کنید.ترس از از بین نرفتن جوش ها خود عاملی در جهت بدتر شدن آنهاست.جوش ها را دستکاری نکنید و از ماسک های طبیعی صورت استفاده کنید. مواد غذایی تند و پرادویه مصرف نکنید و از هر روز یک عدد سیب بخورید. به منظور از بین رفتن جای جوش چنانچه جوش تازه برطرف شده می توانید از کرم هایی چون میموزا از برند سی گل که محصول داخلی است یا سیکارفیت که کرم خارجی است استفاده نمائید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.