این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  Nima_modarres_51352 در 1 سال, 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

Nima_modarres_51352
    مشارکت کننده

با عرض سلام و خسته نباشید..
    بنده 25 سالمه و به دلیل مبتلا به تیک عصبی یا اختلال ژیل دولاتوره و وسواس جبری عملی سه سالی هست که دارو مصرف میکنم….
    در ضمن به خاطر همین بیماری با بند وروزهای مقاوم به درمان معافم کردن…البته در پانزده سالگی هم به مدت سه ماه تحت درمان هالوپریدول و کلونازپام قرار گرفتم که به خاطر بی قراری نتونستم درمان رو تحمل کنم و داروهارو قطع کردم و نرفتم دکتر و به خاطر همین مشکلات و اعتماد به نفسم که کلا پایین اومده بود ترک تحصیل کرده و دوسال خونه نشین شدم..
    تا اینکه سه سال پیش تا الان با یه دکتر دیگه مراحل درمانو پیش گرفتم…

پزشک محترم مسله اصلی من مصرف داروهاست….یعنی حس میکنم یکم مصرف داروهام بالاست..
    در ضمن شدید حافظم اومده پایین و وزنم از شصت کیلو به هشتادو چهار کیلو رسیده و صبح ها تهوع دارم..من اسم قرصامو ذکر میکنم…

صبح- بی پریدن-پرانول 20-آریپیپرازول5 نیم عدد

ظهر-آریپیپرازول5 نیم عدد

شب-بی پریدن-پرانول20-آریپیپرازول5نیم عدد-سیتالوپرام20-ریسپیردون2-کلونازپام1 نیم عدد
    در ضمن هرشب به خاطر ریزش مو فینپشیا مصرف میکنم البته زیر نظر پزشک پوست و مو…

به نظرتون داروها منطقیه..اخه من از مشکل حافظم میترسم…
    ممنون میشم راهنماييم کنین..اخه ما تو سلماس هستیم و تو شهرمون روانپزشک نداریم…من قبلا تحت نظر دکتر نیافر بودم و حالا تحت نظر دکتر جنگ گو….مرسی و ببخشید که متنم طولانی شد…

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)