این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

mm1000
    مشارکت کننده

باعرض سلام خدمت دکتر…من مشکل تنگی نفس دارم …هرچندوقت بارنمیدونم اثرفکرکردن زیادیااسترس یاترس یاورزش نکردن وکم تحرکی…دچارتنگی نفس میشم ونفس عمیق نمیتونم بکشم بعدازچندبارتلاش اونوقت نفس عمیق میکشم …خیلی وقته اینجوری هستم..گهگاهی اینجوری میشم. مخصوصامواقع فکرکردن یاترس …توخواب هم گاه گاهی…ضمناخانوادگی سابقه آسم نداریم…رفتم دکترقرص های پروپرالولول روزی یه باروقرص تئوفیلین شبی یه باربه من دادیه هفته مصرف میکنم ولی مشکلم رفع نشده خواهشاراهنماییم کنین چکارکنم آیامشکلم حادوخطرناک ممکنه باشه…خیلی خیلی ممنون ازراهنماییتون

سلام دوست عزیز. البته نفرمودید چندساله هستید اگر بالای 40 سال ندارید به نظر می رسد مشکل شما به وضعیت حاد جسمی مرتبط نباشه. شاید بهتر باشد کمی بیشتر مراقب وضعیت ذهنی خود باشید ترسها و استرسهاتون رو بشناسید و اگر نتونستید به تنهایی از عهده انها بربییایید با یک مشاور همراه بشوید. ضمن اینکه انجام فعالیت های بدنی هوازی رو فراموش نکنید. چرا که به افزایش ظرفیت ریوی کمک کرده و مشکل تنفس شما به قدر زیادی حل خواهد شد. و اگر بالای 40 سال هستید و یا شغل خاصی دارید مثل کارخانجات شیمیایی یا نساجی و رنگ سازی چک کردن وضعیت قلبی ریوی توصیه می شود.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)